Nordstrom Raf Sezon Sonu İndirimi: %95’e Varan Şaşırtıcı 25 Fırsat


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Nordstrom Rack’in Sezon Sonu İndirimi’nden henüz alışveriş yapmadıysanız, şimdi alışveriş zamanı. Sonuçta, kaçırmak istemezsin ekstra %40 indirim Free People, Good American, Ugg, Kate Spade ve Nike gibi hepimizin doyamadığı markaların stilleri. O kadar büyük bir ek indirimle, şunları bulabilirsiniz: %95’e varan indirimler!

Nordstrom Rack’in temizleme bölümü, göz atmanız için 15.000’den fazla öğeye sahiptir. bu kadınların izni tek başına alışveriş yapmak için 10.000’den fazla ürün var. Söylemeye gerek yok, geçmesi gereken çok şey var. Bu nedenle, bulabileceğimiz ve bize güvenebileceğimiz en iyi anlaşmalardan bazıları için hazine avına çıktık, bazı ciddi mücevherler var.

Yeni kot pantolon pazarındaysanız, aşağıdakiler gibi birinci sınıf kot markalarından bir çift puan alabilirsiniz: Hudson 27 $ gibi düşük bir fiyata. Bu kot pantolonların size tipik olarak 200$’a yakın bir fiyata mal olduğunu düşünürsek, harika bir indirim alıyorsunuz. Sıcak günlerde sizi rahat ettirecek hafif ve havadar bir maxi elbise ister misiniz? Lovestitch yüksek puan aldı Gazlı Bez Uzun Elbise (başlangıçta 88 $) 14 $ gibi düşük bir fiyata satılıyor. Good American stillerinin hayranıysanız ancak fiyatı değil, bu şık tıknaz slayt sandalet (başlangıçta 129$) bugün sadece 29$’a satışta.

Ancak, puanlayabileceğiniz tek büyük indirimler bunlar değil. Bulabildiğimiz en iyi fırsatlardan bazılarını topladık Nordstrom Rack’in Bahar İndirimi. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327517/nordstrom-rack-s-end-of-season-sale-hurry-it-s-the-last-day-to-score-jaw-dropping-deals-up-to-90-off?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın