Nordstrom Rack’te Bu 15 Aktif Giyim Fırsatı ile %80’e Varan İndirim


Bu ürünleri seviyoruz ve umarız siz de seversiniz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle satın alımlarınızdan elde edilen gelirden küçük bir pay alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Ne yazık ki, Nordstrom Rack’s Clear the Rack Satışı yeni sona erdi. Şansımıza hala puan kazanacak çok sayıda inanılmaz anlaşma var. Nordstrom Rafı Şimdi, ve seveceğinizi bildiğimiz bir toparlamamız var.

Artık bahar geldiğine göre, çoğumuz dışarıda egzersiz yaparak daha fazla zaman geçireceğiz. Antrenman gardırobunuzu sezon için bir yükseltme yapmak istiyorsanız, Nordstrom Rack alışveriş yapmak için mükemmel bir yerdir. Şu anda, yapabilirsin spor giyimde %80’e varan indirim gibi markalardan Zella tarafından Z, alo, Özgür İnsanlar FP Hareketi, adidas, Onbir, Venüs Williams, Terez ve çok daha fazlası. İster yeni tozluk, spor sütyenleri veya ceketler için pazarda olun, bugün kesinlikle size uygun bir şey var.

üzerine gittiğinizden emin olun Nordstrom Rafı tüm harika fırsatları kontrol etmek için bugün alışveriş yapılması gereken spor giyim. Favorilerimizden bazılarını 50 doların altında topladık. Aşağıdaki bulgularımıza göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324869/missed-nordstrom-rack-s-clear-the-rack-sale-check-out-these-15-must-shop-activewear-deals?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın