Nordstrom Rack’in Bez Çantalardaki Flaş İndirimi, Kaçırmak İstemeyeceğiniz Bir Fırsattır


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Sayesinde Nordstrom Rafıharika goller atmayı başardık tasarımcı markalarında fırsatlar, kot pantolonlar, modaya uygun bahar stilleri ve daha fazlası. Şimdi, çoğumuzun muhtemelen şu anda kullanabileceği bir şey üzerinde hızlı bir indirim düzenliyorlar — bez çantalar. İster yeni, şık bir iş çantası, ister hepsini taşıyabilecek bir seyahat çantası için pazarda olun, Nordstrom Rack’in Olması Gereken Çantaları Hızlı İndirim aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce öğe var. Üstelik hepsi %76’ya varan indirimle satışta!

Bu, bu güzel pembe gibi 50 doların altında bazı harika buluntular elde edebileceğiniz anlamına gelir. Betsey Johnson tote çanta eşleşen bir çiçek bilekliği ile birlikte gelir. Bahar için mükemmel ve sadece 40 dolara satılıyor. bu büyük Sam Edelman çantası Ayrıca, tüm temel öğeleri ve daha fazlasını taşıyabilecek bir çanta arıyorsanız, başka bir harika seçenek. Başlangıçta 100 dolar, ancak bugün sadece 36 dolara satılıyor.

Bulduğumuz en iyi fırsatlardan bazılarını topladık Nordstrom Rack’in Olması Gereken Çantaları Hızlı İndirim. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1325006/need-a-bag-for-work-or-travel-nordstrom-rack-s-flash-sale-on-tote-bags-has-deals-starting-at-just-14?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın