Nordstrom Rack’in Anneler Günü Mağazasından Hediyelerde 50 Doların Altında 21 Fırsat


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bağlantılarımızdan satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alabilir. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından değil E! tarafından satılmaktadır.

Anneler Günü’ne yaklaşık bir ay kaldı, bu nedenle bu yıl annenize ne hediye edeceğinizi düşünmeye başlamak için daha iyi bir zaman olamaz. Sonuçta, alışverişinizi erken bitirmekten zarar gelmez. İstediğiniz son şey, 8 Mayıs olduğunu fark etmek ve şimdi bir son dakika hediyesi için mücadele etmeniz gerekiyor.

Anneler Günü hediyesi fikirlerine ihtiyacınız varsa, şanslısınız. Nordstrom Rack’in Anneler Günü Mağazası şimdi açık ve inanılmaz fiyatlara gerçekten sağlam hediye fikirleri bulabilirsiniz. konuşuyoruz tasarımcı ve lüks buluntular %84’e varan indirim, benzersiz hediyeler sadece 5 dolardan başlayan fiyatlarla, öz bakımın olmazsa olmazları %88’e varan indirim, yüksek puanlı 4 dolardan başlayan fiyatlarla ev hediyesive çok daha fazlası.

Nordstrom Rack bile bazılarını içeriyordu Anneler Günü hediye önerileri Aşağıdaki soruları yanıtlayan mağaza sayfasının alt kısmında: Anneler Günü Nedir? Anneler Günü’nü kim kutluyor? Anneler Günü için güzel hediyeler nelerdir? ve mükemmel Anneler Günü Hediyesini nasıl bulacağınız. Bir ton faydalı bilgi var, kesinlikle kontrol etmeye değer. Hatta en popüler Anneler Günü hediyelerinden bazılarını şöyle sıraladılar: Ugg terlikler, bahçe aksesuarlarıve kişiselleştirilmiş hediyelerbirkaç isim.

Nordstrom Rack olduğundan, annenizin kesinlikle seveceği bazı bütçe dostu seçenekler bulabilirsiniz. Perakendeci bölümünden geçtik. Anneler Günü hediyelerinde 50 doların altındaki en iyi fırsatlar. Aşağıdaki favori buluntulara göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326344/nordstrom-rack-s-mother-s-day-shop-is-now-open-here-are-the-best-deals-on-gifts?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın