Nordstrom Rack Rafı Temizle: 13 $ karşılığında 145 $ İyi Amerikan Şortunu Puanlayın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Anma Günü hafta sonu, bu da alışveriş yapmak için inanılmaz satış sıkıntısı olmadığı anlamına geliyor. İster yaz için dolabınızı yenileme havasında olun, ister yepyeni mobilya ve dekorlarla alanınızı yenilemek isteyin, bu hafta sonu kesinlikle sevdiğiniz bir şeyde çok şey bulacaksınız. Moda, ev ve güzellikle ilgili her şeyde mutlak en iyi fırsatları elde etmek istiyorsanız, kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz bir Anma Günü hafta sonu indirimimiz var.

bu Nordstrom Raf Raf Satışını Temizle şu anda açık ve temizleme stilleri ek %25 indirimle satışta. Ek indirimle, sevdiğiniz markalarda ciddi anlamda dudak uçuklatan fırsatlar elde edebilirsiniz. 20 doların altındaki Good American bulgularından bahsediyoruz, bunlar gibi rahat yan yırtmaçlı pantolon (başlangıçta 129$) sadece 19$ veya bunlar için 13 $ için 145 $ Bombshell şort.

Premium denim markaları da şu anda çok indirimli ve bunları yakalayabilirsiniz. 225 $ Çerçeve kot pantolon sadece 45 $ veya bunlar 37 $ için Rag & Bone bilek dar kot pantolon.

Bu kadar iyi fiyatlarla, her şeyin çok hızlı tükeneceğine bahse girebilirsiniz. kontrol ettiğinizden emin olun Nordstrom Rack Rack satışını tamamlayın sevdiğin bir şey gitmeden önce. Bulabileceğimiz en iyi anlaşmalardan bazılarını topladık. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332572/nordstrom-rack-s-clear-the-rack-sale-score-145-good-american-shorts-for-13-more-incredible-deals?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel