Nordstrom Rack Düğün Konuk İndirimi: 21 İnanılmaz Fırsat %91’e Varan İndirim


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Bir düğünde giymek için bir elbise satın almak, özellikle de tabağınızda birden fazla düğün davetiyesi varsa, oldukça zor olabilir. Bu, özellikle şimdi düğün sezonu olduğu için gerçekten ekleyebilir. Neyse ki, Nordstrom Rack’in düğün konuk kıyafetlerinde ciddi anlamda iyi fırsatları var. Aslında, şu anda bir Düğün Konuk Kıyafetleri İndirimi nerede bulabilirsin %91’e varan indirim fırsatları.

Bir elbise, tulum, topuklu ayakkabı veya aksesuar arıyorsanız, kesinlikle sizin için bir şeyler var. Bunu seviyoruz korse dantel kokteyl elbisesi ASTR’den şu anda %55 indirimli ve bu basit ama şık straplez fiyonklu mini elbise Sam Edelman’dan sadece 45$’a. Ayrıca bir bulduk 150$’lık bağcıklı elbise sadece 20$’a. Şık bir tulum sporu yapmak istiyorsanız, bu Bebe’den fırfırlı askılı tulum iki renkte gelir ve 40 dolardan daha ucuza satılır. Mükemmel görünümü yaratmak için ihtiyacınız olan her şeyi alabilmeniz için en kısa sürede satışa göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

En sevdiğimiz stillerden bazılarını topladık Nordstrom Rack Düğün Konuk Kıyafetleri İndirimi. Aşağıdaki bulgularımıza bakın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1323551/nordstrom-rack-s-wedding-guest-attire-sale-has-deals-up-to-91-off-here-are-17-must-have-styles?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel