Nordstrom Rack, Bugün Sona Eren Şaşırtan Madewell Anlaşmalarına Sahip


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Nordstrom Rack’in Clear the Rack satışı sona ermiş olsa da, en sevdiğiniz markalardan alışveriş yapabileceğiniz inanılmaz fırsatlar var. Söylendiği gibi, bir kapı kapandığında diğeri açılır!

Şu anda, Nordstrom Rack’in bazı dudak uçuklatan fırsatlar Madewell elbiseleri, kot şortlar, tişörtler, takılar ve çok daha fazlası. Madewell’in en şirin yaz stillerinde %83’e varan indirimle bu indirim kaçırılamaz. ister arıyorsun yeni açıklama küpe sadece 18 $ karşılığında gardırobunuza eklemek için veya sevimli yaz atletleri sadece 35 $ karşılığında, tüm bu zahmetsizce şık Madewell parçaları tükenmeden önce Nordstrom Rack’a gitmeniz gerekiyor.

Madewell anlaşmaları bugün sona eriyor, bu yüzden şimdi olduğu gibi alışveriş yapmak için zaman yok. İleride, Nordstrom Rack’teki en iyi Madewell parçalarımızdan bazılarını 5 $ gibi düşük bir fiyata bulun.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375844/nordstrom-rack-has-jaw-dropping-madewell-deals-the-83percent-off-sale-ends-today?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir