Nordstrom Clear the Rack’te 10 $’a Kadar Düşen Spor Giyim Ürünleri Satın Alın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Nordstrom Rafı Raf Satışını Temizle resmen başladı ve en iyi fırsatların tümü bitmeden alışverişe başlamanız gerekiyor. Şu andan itibaren 23 Temmuz’a kadar, Nordstrom Rack’ten bir ton kırmızı fiyatlı üründe ekstra %25 indirim kazanabilirsiniz. Buna kadın ve erkek giyimi, ev, güzellik, aksesuarlar ve daha pek çok şey dahildir. Bu, en sevdiğiniz markalarda %75’e varan indirim elde edebileceğiniz anlamına gelir.

Clear the Rack’in çok büyük fırsatları var ve eğer bir egzersiz bağımlısıysanız uygun fiyatlı, ancak kaliteli spor giyim, olması gereken yer burası. Spor sütyenleri, tozlukları, şortları, çorapları, spor ayakkabıları, gömlekleri ve şapkalarını 6-9 dolardan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bunlar da en iyi spor giyim markalarından. Nike, adidas, şampiyon, Dış Mekan Sesleri, PUMA, FP Hareketi, SkechersVe Zella.

Bu büyük satış etkinliğinde alışveriş yapma şansını kaçırmayın. Bizim için okumaya devam edin favori aktif giyim fırsatları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380863/shop-deals-on-activewear-as-low-as-dollar9-at-nordstrom-clear-the-rack-sale:-nike-adidas-skechers-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir