Nordstrom Bahar İndirimi: Tory Burch, Madewell ve Daha Fazlasında %85’e Varan İndirim


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Önümüzdeki haftalarda katılmanız gereken özel bir etkinliğiniz var ve yeni bir kıyafete mi ihtiyacınız var? Ya da belki Anneler Günü alışverişinizi erken bitirmek istersiniz. Her iki durumda da, şanslısınız! Nordstrom’un Bahar İndirimi şu anda oluyor ve gerçekten iyi bir puan bulabilirsin %85’e varan indirimler.

Nordstrom olduğu için sevdiğiniz markalar Tory Burch, Özgür insanlar, kate maça, Madewell, iyi amerikalı ve Koç hepsi satışa dahildir. Moda, güzellik veya ev ile ilgili alışveriş yapmanız gereken bir şey varsa, şimdi tam zamanı.

İndirimdeki favori fırsatlarımızdan bazıları şunları içerir: İyi Amerikan Nervürlü Kepçe Sırtlı Body fildişi renginde. Seksi, çok yönlü ve bu baharda en sevdiğiniz kot pantolonunuzla giymek için mükemmel bir parça. Ayrıca %60 indirimle satışta. Tory Burch’un şu anda sandaletlerde oldukça sağlam indirimleri var. Miller Bulutu(başlangıçta 228 $), yaklaşık 150 $’a takabilirsiniz. Eğer bir Disney hayranıysanız, gerçekten sevimli birkaç tane var. Disney x Pura Vida yüzükler, bilezikler ve küpeler şimdi 11 $ gibi düşük bir fiyata satışta. Gerçekten herkes için bir şeyler var.

Bulabileceğimiz en iyi anlaşmalardan bazılarını topladık. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326925/nordstrom-s-spring-sale-score-incredible-deals-up-to-85-off-tory-burch-free-people-kate-spade-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın