Nordstrom Az Önce 8 Dolardan Başlayan Yüzlerce %60 İndirimli Satış Stili Ekledi


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Bu daha yeni— Nordstrom indirim bölümüne favori markalarımızdan bazılarından yüzlerce yeni stil ekledi ve biz de düşene kadar alışveriş yapıyoruz. Reformation, Topshop, Free People, BP’den pek çok moda parça var. ve kaçırılmayacak kadar iyi olan daha fazlası!

İster şık kış dış giyim ürünleri, ister hem brunch’ta hem de ofiste giyebileceğiniz parçalar arıyor olun, Nordstrom’un satış bölümü, 8 $ gibi düşük bir fiyata her durum için mükemmel olan giysi ve aksesuarlarla dolu.

Hepsi tükenmeden önce favori yeni Nordstrom indirim seçimlerimizi satın almak için kaydırmaya devam edin!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362490/nordstrom-just-added-hundreds-of-new-60percent-off-sale-styles-from-tory-burch-topshop-free-people-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir