Noor Alfallah’ın Hamileliği Üzerine Sessizliği Bozdu – Hollywood Life


Al Pacino Nur Alfaallah


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Hollywood JR / BACKGRID

Al Pacino83 yaşındaki 29 yaşındaki kız arkadaşından bir bebek beklediği için çok heyecanlı. Nur Alfaallah. tarafından yayınlanan bir videoda “Her zaman olduğu gibi hissettiriyor … çok özel” dedi. Günlük posta (görülen Burada) 6 Haziran Salı günü. “Hep böyleydi. Birçok çocuğum var. Ama bu zamanda gelmek gerçekten çok özel.” Ayrıca bebeğin cinsiyetini henüz bilmediğini de açıkladı. 5 Haziran Pazartesi günü Los Angeles’ta gezintiye çıktığı sırada çekilen videoda keyfi yerinde görünüyordu.

Al’ın ifadesi, Noor’un 31 Mayıs’ta gün ışığına çıkan hamilelik haberleri hakkında ilk kez kamuoyuna konuşması oldu. mafya babası yıldız kızın babasıdır Julie33, kiminle paylaştığı Jan Tarrantve 22 yaşında ikizler, kızı olivia ve oğul antonannesi kim Beverly D’Angelo. Al’ın dördüncü bebeği yolda, ona göre “tamamen sürpriz” oldu. TMZ.

Al Pacino Nur Alfaallah
Al Pacino ve Noor Alfallah en az Nisan 2022’den beri ve 2020 gibi erken bir tarihte birlikteler (Fotoğraf: The Hollywood JR / BACKGRID)

Hamilelik haberi çıktıktan kısa bir süre sonra, Al’ın üreme yeteneğine inanmadığına dair söylentiler dolaştı ve Noor’un doğmamış çocuğuna DNA testi yapılmasını talep etti. bu Gucci’nin Evi aktör “genellikle bir erkeğin bir kadını hamile bırakmasına engel olacak tıbbi sorunları vardı” TMZ bildirildi. Bununla birlikte, çifte yakın bir kişi bu raporun doğru olmadığını söyledi ve ayrıca Noor’un hamileliği neredeyse dört aylık olana kadar Al’dan kasten sakladığına dair dedikoduları da yalanladı.

Aktörün bir arkadaşı, “Al’a söylemek için 11 haftaya kadar beklediyse, o zaman öğrendiği içindir” dedi. DailyMail.com. “Yıllardır bebek sahibi olmak istiyordu ve Al bundan daha mutlu olamazdı. Nur’u seviyor ve bu duygu karşılıklı.”

Al Pacino Nur Alfaallah
Al Pacino dördüncü çocuğunu karşılıyor ve Noor Alfallah ilk kez anne olacak (Fotoğraf: Frank Micelotta/PictureGroup for/Shutterstock/MEGA)

Al ve Noor ilk olarak Nisan 2022’de birbirine bağlandı, ancak birkaç satış noktası birbirlerini ilk kez 2020’de görmeye başladıklarını iddia ediyor. “Bir süredir Al ile birlikte ve çok iyi anlaşıyorlar. Bir kaynak, babasından daha yaşlı olmasına rağmen yaş farkı bir sorun gibi görünmüyor” dedi. Altıncı Sayfa 2022’de. “Zengin sosyete kalabalığıyla birlikte hareket ediyor ve paralı bir aileden geliyor.”

Noor önceden tarihli Mick Jagger aynı zamanda milyarder Nicolas Berggruen. Eğlence endüstrisi gurusu, 2019 kısa filminin yapımcısı olarak gösteriliyor. La Petite Mort, ona göre imdb sayfa. Ayrıca 2018 TV kısa filminin sorumlu yapımcılığını üstlendi. Brosa Nostra. O ve kız kardeşi, remi alfaallahçeşitli platformları için “taze sesler bulmak” amacıyla 2021’de Imagine Entertainment ile bir anlaşma yaptı. Son teslim tarihi. Bundan önce, Sony’de Lynda Obst Productions’ın başkan yardımcısı olarak çalıştı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/al-pacino-baby-news-breaks-silence-noor-alfallah-pregnancy/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir