Nolan Neal’ın Kızı Touching Tribute’da Seçmeler – Hollywood Life


çay Aliese


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

amerikan idolü Bir sonraki harika şarkı söyleyen yıldızı aramak Oscar’lar sırasında durmadı. Gösteri, 12 Mart’taki Oscar televizyon yayınının ardından özel bir bölümle giriş yaptı. dany eppkız arkadaşı için Oklahoma’ya taşınan Suffern, New York’tan 23 yaşındaki bir kız.

Dany’nin annesi performansını izlemeye gelir. Katy Perry’nin “Kaçan.” Yargıçlar, Dany’den duyduklarından etkilenirler. “Sadece kendine inan,” Lionel Richie Dany’e söyler. Luke Bryan Dany’nin sesinin “gerçek” ve “duygusal” olduğunu ekliyor. “Harika bir noktadan şarkı söylüyorsun” diye ekliyor. Katy de performansı onaylıyor. Dany Hollywood’a gidiyor!

Dany Epps
Dany Epps, ‘American Idol’ seçmeleri sırasında. (ABC)

Amara Valerio lise mezuniyetinde Kanye-d aldıktan sonra parlama şansı istiyor. Güçlü bir yorum yapıyor Jazmine Sullivan’ın “Pencerelerinizi Yıkın.” Amara kolayca Hollywood’a altın bir bilet alır.

Hannah Nicolaisen Houston’dan 23 yaşında eski bir kolej voleybol oyuncusu. Yaklaşık bir ay kadar önce nasıl müzik çalınacağını anlamaya başladı. “Make You Feel My Love” şarkısını çok güzel yorumluyor. Bob Dylan. “O hikayeyi anlatmak için her şeyi doğru yaptın. Bu bizim öğretemeyeceğimiz bir şey,” diye övüyor Lionel. “Benzersiz sesiniz, bu işte ödediğiniz şeydir.” Luke, Hannah’nın “şarkı söylemek için doğduğunu” söylüyor. Hollywood’a gidiyor!

Reette Dikenler kolay bir hayatı olmadı. 20 yaşındaki çocuğun annesi neredeyse tüm hayatı boyunca bağımlılıkla mücadele etti. O şarkı söylüyor Fantasia’nın “İnanıyorum.” Reette şarkı söylemeyi bitirdiğinde ağlıyor. Lionel ayağa kalkar ve ona sarılır.

Bana dokundun, dedi Reette. “Benim için büyük bir evet.” Katy, Reette’in sadece desteklenmesi gerektiğini düşünüyor. Katy ve Lionel, Reette’e “evet” cevabını verir, ancak Luke, yalnızca onu zorlamak istediği için “hayır” der.

Tripp Taylor
Tripp Taylor, American Idol’da. (ABC)

Tripp Taylor ciddi bir Lionel enerjisiyle Idol kapılarından içeri girer. Güney Carolina’dan 18 yaşındaki üniversite öğrencisi tüm hayatı boyunca şarkı söylüyor. Old soul türünün büyük bir hayranıdır. tarafından “Ruhuma İnanıyorum” un çarpıcı bir yorumunu yapıyor. ray charles piyanoda.

Bence sen inanılmazsın, dedi Luke. Katy, Tripp’in tam paket olduğunu ve bir “it faktörüne” sahip olduğunu övüyor. Lionel, Tripp’i sahnedeki güçlü duruşundan dolayı övüyor. Katy, Tripp’e “İnsanlar senin adını hatırlayacak” diyor. Hollywood’a gidiyor!

Colton Glover bir Flatt & Scruggs şarkısına mırıldanıyor. 21 yaşındaki oyuncunun “şimdiye kadar gördüğümüz en iyi country şarkıcısı” olduğu söylendi. Katy, kendisinin en iyi 10 materyal olduğunu düşünüyor. Colton şüphesiz Hollywood’a gidiyor.

Seçmelere verdiği kısa bir ara sırasında Katy, kızıyla FaceTime’a bir an için zaman ayırır. papatya güvercin, yatmadan önce. Katy kızına aşık!

çay Aliese
Cay Aliese, ‘American Idol’ seçmeleri sırasında. (ABC)

Gecenin son performansı ise çay Aliese, Tennessee’den iki çocuk annesi. babasıydı AGT Ve Ses şap Nolan Neal, Temmuz 2022’de aşırı dozda uyuşturucudan vefat etti. Cay ve babası müzik sayesinde yakınlaştı.

Babasının onuruna dokunaklı orijinal bir şarkı seslendiriyor: “City of Nashville.” Katy, Cay konusunda kararsız olduğunu itiraf ediyor. Katy, “Duygusal olarak bağlı hissetmedim” diyor. Luke, Cay’in “benzersiz bir sesi” olduğuna dikkat çeker ve ona “yükselmekten korkmamasını” söyler. Yargıçlar Cay’e bu şansı vermek istiyor. Hollywood’a o altın bileti alıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/american-idol-nolan-neal-daughter-audition-season-21-episode-4-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir