Noah Thompson kimdir? ‘American Idol’ Country Şarkıcısı Hakkında – Hollywood Life


Noah Thompson, ‘American Idol’ 20. sezonunun şaşırtıcı özelliklerinden biri. Country şarkıcısı hakkında bilmeniz gereken 5 önemli şey var.

Nuh Thompson kendisi için oldukça iyi bir isim yapıyor amerikan idolü. 20. sezon seçmelerinden bu yana 19 yaşındaki oyuncu, country müziğin bir sonraki yüzü olabileceğini göstermeye devam etti. İlk 24’e girdi ve finale kalma umuduyla ileriye bakıyor.

Peki, Noah Thompson kimdir? Ailesinden seçmelere nasıl katıldığına kadar İdol, HollywoodYaşam Noah hakkında bilmeniz gereken 5 şeyi bir araya getirdi.

Nuh Thompson
Noah Thompson, ‘American Idol’ programında gitarını çalıyor. (ABC)

1. Noah’ın en iyi arkadaşı onu seçmelere zorladı.

İş arkadaşı, Arthuraslında Noah’ı denemeye çağırdı Amerikan idolü. Arthur, Noah’ı “Idol Across America” sanal seçmelerine kaydeden ve kaydeden kişiydi. Noah, kendisini asla imzalamayacağını itiraf etti. İdol çünkü kendine hiç güveni yok. Arthur’un önsezisi Noah için büyük ölçüde karşılığını verdi!

2. Nuh bir inşaat işçisidir.

Noah Louisa, Kentucky’de yaşıyor ve çalışıyor. İnşaatta tadilat yapıyor, işleri bitiriyor ve daha fazlasını yapıyor. Noah tanıtım videosunda “En sevdiğim kısım muhtemelen birlikte çalıştığım insanlar” dedi.

3. Nuh’un bir oğlu var.

Nuh ortaya çıktı Lauren Alaina Hollywood Haftası sırasında kız arkadaşıyla birlikte bir oğlu karşıladı. Melek. “Benim küçük bir oğlum var. 7 aylık oldu,” diye açıkladı Noah. “Yakın zamanda baba oldum. Benim küçük oğlum, o benim tüm bunlar için çabam. Burada olmam bile beni şaşırtıyor, bu bana oğluma yepyeni bir hayat, daha iyi bir hayat verme fırsatı verebilir.”

4. Nuh’un özgün müziği var.

Bir yıldan fazla bir süre önce Noah, YouTube kanalında iki orijinal şarkı yayınladı. Şarkıların adları “Pedestal” ve “Hearts Painted Black”.

Nuh Thompson
Noah Thompson, ‘American Idol’ programında şarkı söylüyor. (ABC)

5. Nuh sosyal medyada.

Noah’ın Instagram ve TikTok hesabı var. Noah, TikTok hesabını 2021’de başlattığından beri, vokal becerilerini gösteren birkaç video yayınladı. O da paylaştı FaceTime görüntülü sohbet onunla vardı Kameron Marlowe. Kameron, Noah’ın şarkısını söylemesini izlerken Noah’ı aradı. amerikan idolü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-noah-thompson-american-idol-4700976/

Yorum yapın