Noah Schnapp Hayranları Endişe Ederken ‘Yabancı Şeyler’ Finali İçin Ağladı: Fotoğraf – Hollywood Life


Nuh Schnapp


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

yabancı şeyler 4 Cilt 2, 1 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak ve yıldız Nuh SchnappWill Byers’ı oynayan zaten duygusal. 17 yaşındaki Noah, yayınlanmadan bir gün önce 30 Haziran’da Instagram Story’de ağlarken bir fotoğrafını paylaştı ve “Mutlu garip şeyler final” yazdı. Görünüşe göre final pek mutlu görünmüyordu ve hayranlar endişeli.

“Tamam biri bana Noah schnapp’ın hikayesinde neden “mutlu garip şeyler final” diyerek ağladığını söylesin ÖLÜYECEK Mİ?!?!” ilgili bir hayran yazdı Görüntü yayınlandıktan kısa bir süre sonra Twitter’da. “kardeşim neden noah schnapp finalde ağlarken bir fotoğrafını paylaştı :/ eğer ölürse- stg” Upside Down’ı teorize eden başka bir hayran sonunda Will’i sonsuza kadar alabilir tweetlendi. “@noah_schnapp neden kendi instasında ağlıyor?!!! #StrangerThings4 cilt 2 için çok gerginim,” endişeli üçüncü bir hayran yazdı.

Nuh daha önce anlattı sarma genç ana karakterlerden birinin sonunda dizi sırasında öldürüleceğine kesinlikle inandığını söyledi. “Eh, birimiz ölecek,” dedi sonra yayına Millie Bobby BrownEleven’ı oynayan oyuncu, oyuncuların birinin öleceğinden “korktuğunu” söyledi. Noah daha sonra teorisini iki katına çıkardı ve “Yüzde 100. Ve dahası. Bazı insanları öldürmeleri gerekiyor. Bu çok büyük.”

ilk bölümü yabancı şeyler‘ dördüncü sezon 27 Mayıs’ta düştü ve Noah uzun zamandır beklenen sezonun yolculuğu için minnettarlığını dile getirdi. Prodüksiyondan sahne arkası fotoğrafları ve videolardan oluşan bir atlıkarınca yanında, “Bu şova hayatlarını adadıkları ve bir başyapıt yarattığı için en iyi oyuncu kadrosuna ve ekibe teşekkürler,” diye yazdı. Sezon, Nancy’nin Vecna ​​tarafından lanetlenmesi ve arkadaşlarının onu kurtarmak için Upside Down’a inmesiyle sona erdi. Tabii ki, bu çok yönlü hikayenin sadece bir kısmı: Eleven hala güçlü canavarı nasıl yeneceğini bulmaya çalışırken, üvey babası Hopper hala Rusya’da kapana kısılmış durumda.

yabancı şeyler Beşinci ve son sezon için yenilendi, ancak gelecek sezonda daha fazlası olabilir. yabancı şeyler Evren. “Bizim bazı fikirlerimiz var” Matt Dufferkim birlikte yarattı yabancı şeyler Erkek kardeşiyle beraber Rossortaya SFX Nisan içinde. “Herhangi bir tür yan ürün yapıp yapmayacağımız veya herhangi bir devamı açısından yabancı şeyler, bizim için bar her zaman, ‘Tekrar yapmak istememizin çekimini hissetmemiz için yeterince heyecan verici bir fikir mi?’ idi” diye devam etti, “’Tanrım, bunu gerçekten yapmak istiyorum. Bu konuda gerçekten çok heyecanlı hissediyorum.’ Bu yüzden bunun ne olduğuna ve onunla ilerleyip ilerlemeyeceğimize dikkat ediyoruz.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/noah-schnapp-cries-stranger-things-finale-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir