Noah Schnapp, Doja Cat’in DM Gönderme Üzerine Kendisini Aramasına Cevap Verdi – Hollywood Life


Noah Schnapp Doja Kedisi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Alfonso Catalano/Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Arada kötü kan yok Nuh Schnapp ve doja kedisi. bu yabancı şeyler star, oyuncuyu DM’lerini herkese açık olarak paylaştığı için patlattıktan sonra şarkıcıyla ilgili her şeyin “her şey yolunda” olduğunu söylemek için TikTok’a gitti.

@noahschnapp

puanımı geç

♬ beni daha çok öp – müzikler <3

Nuh Schnapp
Noah Schnapp’ın Doja Cat hakkındaki yorumu. (TikTok)

17 yaşındaki oyuncu, 13 Temmuz’da Doja’nın “Kiss Me More” şarkısına ayarlı yeni bir TikTok videosu yayınladı. Ayrıca, “Arkadaşlar her şey yolunda, özür diledim ve hala onu takip ediyorum ve müziğini seviyorum, sert hisler yok” yorumunu ekledi. Şu an itibariyle, Doja yanıt vermedi.

Nuh bu durum hakkında ilk kez konuştu. Bir hafta önce, komik bir TikTok videosunda Noah, Doja’ya DM’lerini gönderip, Doja’ya onun hakkında sorular sordu. yabancı şeyler yardımcı yıldız Joseph QuinnGösteriye 4. sezonda hayranların favorisi Eddie Munson olarak katılan.

“Noah, Joseph’e hmu’yu söyler misin? [hit me up]. bekle hayır. gf’si var mı?” Doja, Noah’a DM yoluyla sordu. Joseph’in DM’lerine kaymasını söyleyerek yanıt verdi. Cevap verdi, “İg veya twitter’ını boşver. Kaydıracak bir DM’si yok. ”

Noah daha sonra Doja’ya Joseph’in Instagram sayfasına bir bağlantı gönderdi. Video hemen viral oldu. Doja daha önce Joseph’i Twitter’da alenen eziyordu.

Noah DM’leri gönderdikten sonra Doja, TikTok’ta canlı yayına geçti ve genç oyuncuyu çağırdı. Noah’ın özel DM’lerini yayınlamasının “inanılmaz derecede sosyal olarak habersiz ve kaçık” olduğunu söyledi. “O kadar gençken hata yaparsın. Aptal b*k yapıyorsun.” TikTok Live’dan sonra Noah, DM’lerini gösteren videosunu sildi.

Noah Schnapp Doja Kedisi
Noah Schnapp ve Doja Cat arasında artık her şey yolunda. (Alfonso Catalano/Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Drama, taraftarların konuyla ilgili taraf tutmasıyla bir sosyal medya fırtınası başlattı. Dramanın ortaya çıkmasının ardından Doja, yaklaşık 200.000 Instagram takipçisini kaybetti. Los Angeles zamanları Social Blade’den alındı. Öte yandan Nuh kazanılmış yaklaşık 1 milyon takipçi


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/14/noah-schnapp-responds-doja-cat-posting-joseph-quinn-dms/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir