Noah Cyrus, Paris Moda Haftası İçin Mavi Transparan Elbiseyi Sallıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Nuh Cyrus


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: : Invision/AP/Shutterstock

Nuh Cyrus Paris Moda Haftası 2023’te hayal gücüne çok az şey bıraktı. 23 yaşındaki şarkıcı, instagram 23 Ocak Pazartesi günü çok seksi ve neredeyse transparan bebek mavisini sergilemek için Arturo Obegero Görüldüğü gibi bugün İspanyol markasının moda şovu için giydiği elbise burada. Sade ama tuhaf elbise, boynunun etrafındaki bir sarma özelliğiyle başladı ve zarif bir şekilde kıvrımlarının üzerinden yere kadar drapelendi. Noah’ın atlıkarıncasındaki ikinci fotoğraf, arka planda Eyfel Kulesi’nin rüya gibi bir manzarasıyla pencereden dışarı bakarken elbiseye daha yakından bakmayı ve çıplak göğsünü görmesini sağladı.

Noah sivri burunlu botları elbiseyle eşleştirdi ve sarkan kristal küpelerle biraz ışıltı ekledi. O gösterdi ki ağartılmış kaş trendi hala içeride ve doğal makyaj görünümüyle onu salladı. Uzun, kahverengi bukleleri düzleştirildi ve muhteşem elbiseyi taklit ederek zarif bir şekilde yanlarından aşağı döküldü.

Bir gün önce, küçük kız kardeşi Miley Cyrus benzer bir bakış sergiledi. Ludovic de Saint Sernin pist gösterisi. Yukarıda görüldüğü gibi, yine yarı saydam olan ve altındaki koyu renkli ipli iç çamaşırının en ufak bir görüntüsünü sunan kahve kahverengi bir elbise giymişti. Mavi elbiseden daha dar olan elbise güzel vücudunu sardı ve aynı zamanda yere doğru aktı. Süper uzun siyah topuklu ayakkabılar ve bir kürk manto ile giydi.

Kız kardeşi gibi, Noah da tenini göstermekten hiçbir zaman korkmadı ve çoğu zaman şeffaf takımlar giyiyor. Hatta 8 Ocak’ta 23. doğum gününde kamerayı aydınlatan bir fotoğrafıyla çaldı (işleri uygun tutmak için göğsünü bir yıldızla kapladı). Doğum günü resimlerini görebilirsiniz. burada.

Noah, moda dünyasında neredeyse çıplak olmaktan rahat değil, son zamanlarda hayranlarına karşı çok ham ve savunmasız hale geldi. Mayıs 2022’de ilk albümünden bir single çıkardı. En zor kısım, “Bey” denir. Ağrı kesici ilaçlara olan eski bağımlılığından bahseden Percocet ”. “2018’de sosyalleşmenin, parti yapmanın ve etrafımdaki insanlarla uyum sağlamanın bir yolu olarak reçeteli hapları (xanax ve percocet gibi düşürücüler) kullanmaya başladım. zaman geçtikçe kaygı ve depresyonum için bir koltuk değneği haline geldi ve aldığım haplara tamamen bağımlı hale geldim ve yaşamak için kalan tüm umudumu kaybettim. Instagram gönderisi şarkının müzik videosunu tanıtıyor.

Noah Cyrus konseri
Noah Cyrus, 2022’de Austin City Limits Müzik Festivali’nde sahne alıyor (Fotoğraf: Shutterstock)

“Çok ilerleme kaydettiğimi ve burada müzik yapmak için çok çalıştığımı ve sonsuza dek gibi görünen bir zamanda ilk kez hayatımı mutlu bir şekilde yaşadığımı söylemekten mutluyum” diye devam etti. “Aralık 2020’nin sonunda reçete düşürücü ilaçları bıraktığımdan bu yana bir yıldan fazla zaman geçti. Şimdi geriye dönüp baktığımda, özellikle karantina boyunca davranışlarımın ne kadar endişe verici olduğunu görüyorum. Madde bağımlılığının pusundan tamamen süzülmüş bir şekilde kendimi halka açık bir şekilde ortaya koyuyordum. Sanırım herkese bunu anlatmak, olup bitenler için bir bağlam sağlamanın ve bana destek olduğunuz için teşekkür etmenin bir yolu. Umarım bu albümün müziği ve benim dürüstlüğüm, benzer şeyler yaşayan insanlara biraz teselli sağlayabilir.

Eylül 2022’de albüm çıktığında Noah hayranlarına destekleri için teşekkür etti ve albümü yapmanın önemli olduğunu açıkladı. “kaydedildi” ona.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/23/noah-cyrus-blue-see-through-dress-paris-fashion-week-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir