Noah Centineo ve Lana Condor, Vanity Fair Oscar Partisinde Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Noah Centineo ve Lana Condor, Vanity Fair Oscar Partisinde Yeniden Bir Araya Geldi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu

Daha Önce Sevdiğim Tüm Erkeklere hayranlar sevinebilir çünkü Nuh Centineo26 ve lana akbaba, 25, destansı bir buluşma oldu! Eski yardımcı yıldızlar, Pazar gecesi Beverly Hills, CA’daki Wallis Annenberg Sahne Sanatları Merkezi’ndeki Vanity Fair Oscar After Party’de bir araya geldi ve bazılarına poz verdi. inanılmaz fotoğraflar. Etkinlikte siyah düğmeli bir üst üzerine koyu mavi bir yelek, koyu mavi bir kravat ve koyu mavi pantolon giymişti, o ise dalgalı bir yaka ile ışıltılı gümüş kolsuz bir elbise gösterdi.

Yetenekli oyuncuların gece boyunca neşeli göründükleri, sohbet ettikleri, dans ettikleri ve daha pek çok şey yaptıkları bildirildi. Göz alıcı bir fotoğrafta Noah, dansçı pistinde Lana’yı döndürüyormuş gibi görünüyordu ve en büyük gülümsemeyi o parlattı. Lana ayrıca aşağıdaki gibi ünlü yüzlerle takılırken de görüldü: Güvercin Cameron, Joe Jonas, Sophie TurnerVe Sarah Michelle Gellar.

Noah Centineo, Lana Condor
Noah ve Lana önceki bir etkinlikte. (Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu)

Lana, paylaşmak için eğlenceli partiden sonra Instagram’a gitti muhteşem fotoğraflar kendi elbisesi içinde. “Vanity Fair Oscar’s Party sen her zaman bir rüyasın, her zaman beni çimdikle an! Bana sahip olduğun için teşekkür ederim 💕 @vanityfair, ”diye yazdı gönderiye.

Vanity Fair partisine katılmanın yanı sıra, Noah’ın Partiden Sonra Paramount Pictures’ın Oscar’ları, bu yüzden kesinlikle olaylı bir geceydi. Bu hafta buluşmadan önce, hem Noah hem de Lana bir ay önce bir araya geldiler ve bir destek için yola çıktılar. Daha Önce Sevdiğim Tüm Erkeklere ekip üyesinin yeni filmi. üye Nicholas Harvard ve ilk yönetmenlik denemesini Çilingir.

Noah Centineo, Lana Condor
Noah ve Lana, ‘Daha Önce Sevdiğim Tüm Erkeklere’de. (Everett Koleksiyonu)

Noah ve Lana, prömiyerin kırmızı halısında diğer katılımcılarla mutlu bir şekilde poz verdiler. Ryan Phillippe, filmin ana yıldızı. Filmde yer alan diğer oyuncular arasında kaylee bryant, Kate BosworthVe Noel Gugliemive işlerini tanıtırken etkilemek için giyinmişlerdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/noah-centineo-lana-condor-reunion-vanity-fair-oscars-party-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir