Nnamdi Asomugha kimdir? Kerry Washington’un Kocası Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


kerry


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: SAG Ödülleri için Nina Westervelt/Shutterstock

  • Nnamdi Asomugha, aktris Kerry Washington’un kocasıdır.
  • Sadece karısı gibi bir aktör değil, aynı zamanda gençliğinde kolej futbolu da oynadı.
  • Nnamdi, 2022 Netflix filminde rol alıyor iyi hemşire Jessica Chastain ve Eddie Redmayne ile birlikte.

Skandal yıldız Kerry Washington45 yaşında, özel hayatı hakkında son derece özel olmasıyla biliniyor. Nnamdi Asomugha, 41. Güç çifti birlikte sıklıkla ilgi odağı olmayabilirler, ancak olduklarında her zaman şık görünürler. Aşağıda Kerry’nin kocası hakkında bilmeniz gereken beş şey var!

kerry
Kerry Washington ve Nnamdi Asomugha 2013’ten beri evliler. (SAG Ödülleri için Nina Westervelt/Shutterstock)

1. Nnamdi Asomugha, Kerry Washington ile Evli

Tipik Kerry tarzında, Nnamdi ile düğününü tamamen spot ışıklarından uzak tuttu. Hatta çift 2013’te gizlice evlenmek için yola çıktı. Bir kaynak, “Her şey Kerry’nin arkadaşının evlerinden birinde yapıldı” dedi. İNSANLAR o zaman. “Bu küçük özel uçakla birkaç kişiyi uçurdular. Ev çok güzeldi.”

İçeriden biri ayrıca Nnadi ve gelininin özel bir uçağı olduğunu ve sadece birkaç özel konuğu Idaho’daki törenlerine uçurduğunu paylaştı. Bir katılımcı, çıkışa “Küçüktü, sadece aile ve yakın arkadaşlardı” dedi. “Kendi yeminlerini ettiler, insanlar evde kaldı. Gerçekten basit ve tatlıydı.”

2. O Aynı zamanda Oyuncu

Karısı, adına birçok övgü alan köklü bir aktör olmasına rağmen, Nnamdi de aynı sektörde çalışıyor. Sadece oyunculuk yapmakla kalmıyor, aynı zamanda yapımcı olarak da itibar görüyor. Daha yakın zamanda Netflix gerilim filminde rol aldı iyi hemşire Oscar kazananların yanında Eddie Redmayne ve Jessica Chastain. Nnamdi’nin yer aldığı diğer birkaç proje şunları içerir: Sylvie’nin Aşkı yanında Tessa Thompson ve film Taç Yükseklikleri.

kerry & nnamdi
Kerry Washington ve Nnamdi Asomugha bir etkinlikte. (Alex Berliner/Invision/AP/Shutterstock)

3. Nnamdi’nin Kendi Hayır Kurumu Var

Nnamdi, film setinde çalışmakla meşgul olmadığı zamanlarda hayır kurumunu yönetiyor. Asomugha Vakfı. Hayırseverliği o kadar başarılı ki eski Cumhurbaşkanı bile oldu Bill Clinton ve Hillary Clinton belirli projeler için yardım. Nnamdi paylaştı bir fotoğraf 26 Ekim 2021’de Instagram üzerinden siyasi figürlerle Hillary’ye mutlu bir doğum günü dilemek için. “’Daima yüksekleri hedefleyin, sıkı çalışın ve neye inandığınıza derinden özen gösterin.’ –Hillary Clinton Doğum günün kutlu olsun, @hillaryclinton! #TipTuesday #ThrowbackTuesday #ACTS,” diye tatlı gönderiyi yazdı.

4. Yıldız Oynadığı Kolej Futbolu

Esmer güzelle evlenmeden on yıl önce, Nnamdi NFL için oynamakla meşguldü! Ayrıca California Üniversitesi, Berkeley’de geçirdiği süre boyunca kolej futbolu oynadı. 2003 yılında, yetenekli atlet Oakland Raiders ile anlaştı ve 2011’de Philadelphia Eagles için oynamaya devam etti. Buna ek olarak, aynı yıl NFL’den emekli olduğunu açıklamadan önce 2013’te San Francisco 49ers için oynadı.

5. Nnamdi ve Kerry Ebeveyndir

Kerry ve kocası üç çocuğun ebeveyni! Kerry, Nnamdi’nin önceki bir ilişkisinden 16 yaşındaki kızının üvey annesi ve Nnami ile evlilikleri sırasında kucakladıkları iki çocuğun annesidir. Onların ilk bebeği Isabelle Amarchi21 Nisan 2014’te doğdu. Sadece iki yıl sonra Isabelle, çiftin ilk oğlunun doğumuyla ailesine ikinci bir kardeş ekledi, Caleb Kelechi6.

2019’da üç çocuk annesi bile söyledi İNSANLAR onun için aile fotoğraflarını paylaşmaya direnmesi zor. “Üç harika çocuğumdan birinin fotoğraflarını veya videolarını çektiğim anlar oluyor ve bunu internette yayınlamak istiyorum ve onun yerine aileme ya da psikoloğuma gönderme eğilimindeyim” dedi. “’Çocuklarım çok tatlı ve onlar hakkında paylaşım yapmak istemiyorum, ne kadar şirin olduklarına bakın!’ ” o ekler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-nnamdi-asomugha-4874417/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir