Nişanlısı Zawe Ashton Hamile – Hollywood Life


Tom Hiddleston, Zawe Ashton


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tom Dymond/Shutterstock

zawe ashton filminin galasına katıldı Bay Malcolm’un Listesi 29 Haziran’da New York’taydı ve muhteşem, ışıltılı elbisesinin altında bariz bir bebek yumruğu vardı, burada görebileceğiniz. Oyuncu şu anda nişanlısıyla ilk çocuğunu bekliyor. Tom Hiddlestongöre Altıncı Sayfa. Kırmızı halıda boncuklu korsajlı, omuzları açık bir elbise giydi ve solo fotoğraflar için poz verirken kesinlikle parlıyordu.

Tom bu ayın başlarında Zawe ile nişanlandığını doğruladı. Tom haberi halka duyurmadan önce, Zawe aylardır sol elinde bir elmas yüzük takıyordu. Los Angeles Times, “Çok mutluyum.” İkisi ilişkileri konusunda son derece özeldi ve Tom 29 Haziran’daki film galasına katılmadı.

tom hiddleston zawe ashton
Tom Hiddleston ve Zawe Ashton nadir görülen bir kırmızı halıda. (Tom Dymond/Shutterstock)

Muhabbet kuşları son zamanlarda birlikte bazı kırmızı halı etkinliklerine katıldılar, ancak 2019’dan beri çıkıyorlar. Romantizm haberleri Eylül 2019’da halka açıldı, ancak o sırada zaten altı aydan fazla bir süredir çıktıkları ortaya çıktı. . Çok yüksek profilli bir romantizmin ardından Taylor Swift 2016’da Tom, aşk hayatını dikkatlerden uzak tutmak için elinden gelenin en iyisini yaptı ve Zawe’yi önceden özel olarak tanımaktan oldukça keyif aldı. Çiftin birlikte ilk kez halka açık görünümü Eylül 2019’da ABD Açık’taydı.

Tom, yıllar boyunca yaptığı röportajlarda Taylor’ı herkesin önünde övdü ve sadece birkaç ay sürmesine rağmen aşklarının çok “gerçek” olduğu konusunda ısrar etti. Bu arada, “Getaway Car”, “Long Story Short” ve “Cruel Summer” gibi şarkılardaki ilişki hakkında şarkı söyledi. Taylor ve Tom, 2016’da o hala çıkarken bir Met Gala ile tanıştılar. Calvin Harris. O ve Calvin haftalar sonra ayrıldı ve bundan iki haftadan kısa bir süre sonra Tom’u öperken fotoğraflandı. İlişki, Taylor Tom’dan ayrılıp şimdiki erkek arkadaşıyla çıkmaya başlayana kadar üç ay sürdü. Joe Alwyn.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/tom-hiddleston-baby-zawe-ashton-pregnant-baby-bump/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir