Nişanlısı Lauren Silverman Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Lauren Silverman ve Simon Cowell
İmaj Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

Simon Cowell62, kısa süre önce gelinini şaşırtacağını açıkladı, Lauren Silverman, 44, bir düğünle. bu amerikan idolü yargıç ve TV ikonu, iki kıtaya yayılan ve X faktörü ile Pop idolü. Ayrıca yarışmacıları eleştirirken yaptığı alaycı ve genellikle sert mizah anlayışıyla tanınır. Ama muhtemelen onun yakıcı sözlerinin alıcısı olmayan bir kişi var – sevgili uzun zamandır sevgilisi ve müstakbel eşi Lauren Silverman. Yakında Simon’la mutlu bir şekilde evlenecek olan kadın hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Lauren daha önce evlendi

Lauren Silverman ve Simon Cowell
Lauren Silverman ve Simon Cowell. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Lauren, daha önce emlak kralı ile evli olan New York sosyetesi olarak bilinir. Andrew Silverman. Çiftin, Simon’ın Andrew ile arkadaş olduğu için bir araya geldiği ve eski Silverman’ların görünüşe göre Barbados’ta sık sık tatil yaptığı ve Simon ile orada ziyaret ettiği bildirildi.

Andrew, 2013’te Simon’ın çocuğuna hamile olduğunu öğrendikten sonra Lauren’a boşanma davası açtı. 2014’te İngiltere’de yapılan bir röportaja göre bu ikilinin özellikle mutlu olduğu bir şey değil. Ayna.

Simon, “Bu kısımdan pişmanım” dedi. “Birini incitmek açısından gurur duyduğum veya olmasını istediğim bir şey değil. Henüz oldu.”

2 erkek çocuk annesidir

Lauren’in iki oğlu var – 16 yaşındaki çocuğun velayetini paylaştığı bildirildi Adam Silverman Andrew ile. Simon’dan ikinci çocuğu 8 yaşında. Eric Cowell. Gururlu baba Simon, oğlunun doğumunu takip eden günlerde olayla ilgili duygularını paylaşmak için Twitter’a gitti. 2014 yılının Şubat ayında, “Artık küçük Eric’in ne kadar yakışıklı olduğunu görebilirsiniz” diye tweet attı.

Barbados’ta çok zaman geçiriyor

Simon Cowell ve Lauren Silverman
Simon Cowell ve Lauren Silverman kırmızı halıda öpüşüyor. (David Fisher/Shutterstock)

Lauren müstakbel kocasıyla Barbados’ta tanıştı ve aynı zamanda Simon’ın 13 yıllık bir flörtün ardından Ocak ayında ona evlenme teklif ettiği yer. Eski kocası Andrew ile erken yaşta ya da nişanlısı Simon’la olsun, o muhteşem yerde ailesiyle birlikte tatil yaparak çok zaman harcıyor gibi görünüyor.

Lauren, Simon’ı gerçekten seviyor

Lauren söyledi Merhaba! TV yıldızının onu iyi yönde değiştirdiğine inandığı dergi. 2015’te çıkışa “Simon’ın beni değiştirdiğini düşünüyorum” dedi. “Beni her zaman güldürüyor. Ona kızamıyorum çünkü aksi olmaya çalıştığımda beni güldürüyor. Ondan çok şey öğrendiğimi hissediyorum, bu inanılmaz derecede ilham verici. O çok yetenekli.”

Simon Cowell ve Lauren Silverman
Simon Cowell ve Lauren Silverman (David Fisher/Shutterstock)

Ayrıca Simon’ın baba olmayı beklemese de iyi bir baba olduğunu da sözlerine ekledi. “Simon’ın evi artık bir aile evi” dedi. Merhaba! “Şu anda onun da dahil olduğu üç oğlum var. O harika bir baba. Çok eğlenceli, hepimizi çok güldürüyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/simon-cowell-wife-4735711/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir