Nina Parker, Çantasında 5 Dolarlık Dudak Kalemi ve 12 Adet Daha Olması Gereken Şeyi Saklıyor


Nina Parker’ın seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara seçkilerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

E’nin ev sahiplerinden biri olarak! Nightly Pop ve Moda Tasarımcısı Nina Parker meşgul bir kadındır. Her zaman dolu programıyla uğraşırken her zaman bu kadar uyumlu ve muhteşem görünmeyi nasıl başardığını merak etmemizi sağlıyor. Bu yüzden çantasındakini bizimle paylaşmayı kabul ettiğinde çok heyecanlandık.

Nina, çantasının “beni depresyona sokacak faturalarla” dolu olduğunu söylüyor ama aynı zamanda eklemek için sabırsızlandığımız bazı şeyler de paylaşıyor. bizim çantalar.

uygun fiyatlı Fenty ve dior güzellik öğeleri 5 dolarlık dudak kalemi ile yoğun bir gün geçirmenizi sağlayacak pratik öğeler (Nina her şeye hazırlıklı görünüyor), Nina’nın olmazsa olmaz eşyalarını görmek için aşağı kaydırın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336053/nina-parker-keeps-this-5-lip-liner-in-her-bag-plus-12-other-must-have-items?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir