Nina Dobrev ve Shaun White’ın ‘Top Gun 2’ Prömiyerinde Kırmızı Halı İlk Gösterisi – Hollywood Life


Shaun White, Nina Dobrev


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: James Veysey/Shutterstock

Şık bir şekilde dışarı çıkın! Nina Dobrev ve erkek arkadaş Shaun Beyaz İngiltere prömiyeri için kırmızı halıda bir çift olarak ilk kez göründüler. Top Gun: Maverick ve asla daha iyi görünmedi. Film aynı zamanda Nina’nın eski sevgilisini de canlandırıyor. Glen Powelliçin mükemmel bir yerdi. Vampir Günlükleri seksi görünmek ve yeni erkeğini göstermek için!

Nina, göğüs oyuğu ve bacak yarığı bulunan muhteşem, beyaz, tek omuzlu bir kılıf seçti. Görünümü, aynı renkli askılı topuklu ayakkabılar, büyük beyaz halkalar ve saçlarını şık bir topuzla geriye doğru tarayan koyu kırmızı bir dudakla eşleştirdi.

Olimpiyat altın madalyalı sevgilisi, beyaz bir smokin ceketi ve gömleğiyle, görünümü siyah bir papyon ve pantolonla eşleştirerek büyüleyici görünüyordu.

Shaun White, Nina Dobrev
Shaun White ve Nina Dobrev ‘Top Gun: Maverick’ galasında (James Veysey/Shutterstock).

Yakın zamanda ŞİMDİYE KADAR ÖZEL OLARAK açıklanan bir kaynak olarak, çiftin aşklarını kamusal alana taşıdıklarını görmek şaşırtıcı değil. HollywoodYaşam ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşımaya nasıl hazır olduklarını.

Kaynak, “Dokuz yarda boyunca evlenmenin ve çocuk sahibi olmanın nasıl bir şey olacağını kesinlikle tartıştılar” dedi. “Çok aşıklar ve hayatlarının geri kalanını birlikte geçirmeyeceklerini hayal edemiyorlar. Sahip oldukları gerçek anlaşma.”

Gelecek planlarını tartışan çift, özellikle Nina’nın erkek arkadaşına nasıl “huşu içinde” olduğunu açıklayan uzun bir Instagram gönderisi yazdıktan sonra sürpriz olmamalı. “Daha fazla gurur duyamazdım. Bir rakip olarak son 20+ yılda başardığınız her şeyden ve dönüştüğünüz adamdan” diye yazdı, snowboardcu Olimpiyat koşusunu bitirirken.

Ayrıca, Ocak 2021’de bir kaynak şunları söyledi: Bu gece eğlence ikilinin ne kadar yakınlaştığını ve “hala birlikte çok eğlendiklerini”.

İkisi de histerik, aktif, eğlenmeyi ve birlikte maceralara atılmayı seviyorlar ve ayrıca derin sohbetler de yapabiliyorlar. “Nina çok açık, sevgi dolu bir insan ve Shaun’a çok düşkün ve onun hayatında olduğu için mutlu.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/20/nina-dobrev-shaun-white-top-gun-2-premiere-photo/

Yorum yapın

SMM Panel