Nina Dobrev ve Julianne Hough Fresh Vine Üzerinde Birlikte Çalışmayı Tartışıyor – Hollywood Life


julianne hough ve nina dobrev


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Fresh Vine’ın izniyle

En iyi arkadaşınla bir şişe şarap paylaşmaktan daha iyi ne olabilir? Korkunç bir akşamdan kalma veya fiyat etiketi hakkında endişelenmenize gerek yok! BFF’ler Julianne Hough ve Nina Dobrev 2019’da lezzetli, erişilebilir, düşük karbonhidratlı, düşük kalorili birinci sınıf bir şarap markası yaratmaya çalıştılar ve sürekli genişleyen Fresh Vine Wine, Inc. ile tam da bunu yaptılar. Gevrek Sauvignon Blanc’larının piyasaya sürülmesinden sonra bayanlar konuştu. ile ÖZEL bir röportajda HollywoodLife.com Önümüzdeki tüm heyecan verici şeyler ve bu girişimde ortak olmak için sahip oldukları inanılmaz fırsat hakkında.

“Nina benim Tanrım… Bir şey hakkında bir düşüncem ya da hislerim olacak ve belki nasıl söyleyeceğimi bulmaya çalışacağım ya da belki hiç söylemeyeceğim, ama Nina hemen geliyor dışarı ve söylüyor, bu yüzden işimizle çok yardımcı oluyor. Nina’nın çok hızlı düşünme ve bunu doğrudan ve ileri görüşlü bir şekilde söyleyebilme yeteneğine gerçekten değer veriyor ve saygı duyuyorum,” diye açıkladı Julianne. “Bütün dostluğumuzun Nina hakkında olduğunu biliyordum, ama aslında onu izlemek ve işbirliği içinde bunun bir parçası olmak. Sadece buna tanık olmak değil, aynı zamanda onun en iyi arkadaşım olduğunu bilmek, arkamı kolladı, arkasını kolladı ve şirketimizin arkasını kolladı. Bu güzel.”

Nina Dobrev ve Julianne Hough Fresh Vine Üzerinde Birlikte Çalışmayı Tartışıyor – Hollywood Life
Julianne ve Nina. (Taze Asmanın İzniyle)

Nina övmek için devam etti Taş devri star’ın “palet”i ve Napa Valley bağlarında tadım yaptıklarında şarabı tanımlamanın “etkili yolu”. “İşte bu yüzden böyle iyi bir ekiple birlikte, çünkü ne düşündüğümü, ne hissettiğimi, daha çok ne istediğimi anlatacağım ve Julianne ‘Söylediği şey…’ olacak. gerçek zamanlı olarak sofistike bir çevirmene sahip olun!”

Bayanlar, geçen ay Sauvignon Blanc’larını piyasaya sürmenin yanı sıra, Fresh Vine’ın ülkenin önde gelen sağlık odaklı restoran markası True Food Kitchen ile ortaklığını da duyurdular. Kuruluş şimdi Fresh Vine’s Chardonnay çeşidini 44 restoranında taşıyor. Birkaç hafta önce, Fresh Vine’s Rosé, Chardonnay ve Pinot Noir çeşitlerinin 15 eyaletteki müşterilere anında teslimat için market teslimat uygulaması GoPuff aracılığıyla satışa sunulacağı açıklandı. “Bütün dönüm noktalarımızın beni çimdiklediğini hissediyorum!” Julianne heyecanlandı. “Kabul etmediğimiz pek çok dönüm noktası anı oldu. Fresh Vine ile çok hızlı ilerlediğimizi biliyoruz ve bu sadece ürünün ne kadar harika olduğunun, ekibimizin ve şarap üreticimizin ne kadar harika olduğunun bir kanıtı.”

Nina Dobrev ve Julianne Hough Fresh Vine Üzerinde Birlikte Çalışmayı Tartışıyor – Hollywood Life
Taze Asma için Julianne ve Nina. (Taze Asmanın İzniyle)

Nina, “Sürekli olarak sadece müşterileri dinleyerek genişlemenin ve keşfetmenin yollarını düşünüyoruz,” diye ekledi. “Kesinlikle henüz paylaşamayacağımız gerçekten eğlenceli fikirlerimiz var! Ancak, bazı yeni ürünler ve ürünü deneyimlemenin yeni yolları için kilitlenmeye başladığımızı hissettiğim bazı yenilikçi yollar var!”

Bugün, 4 Ağustos Ulusal Beyaz Şarap Günü için, Taze Asma Şarap ikramı olacak %10 indirim kodu kullandığınızda BeyazŞarap10 alışveriş yapmak TazeVineWine.com!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/nina-dobrev-julianne-hough-fresh-vine/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir