Nina Dobrev, Shaun White ile Cannes’a Cesur Bir Bakış Sergiliyor


Va-va-voom!

Nina Dobrev erkek arkadaşının yanında kıpkırmızı görünüyordu Shaun Beyaz 2022 Cannes Film Festivali sırasında 26 Mayıs’ta 28. yıllık amfAR Gala’da.

33 yaşındaki oyuncu, yıldızlarla dolu bu etkinlik için asimetrik kesik dekolteli ve gömme eldivenli bir uzun kollu kıpkırmızı Monot elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti. Cesur elbiseyi, göz kamaştırıcı bir elmas gerdanlık ve keskin kulak manşetleri de dahil olmak üzere Messika takılarıyla donattı.

35 yaşındaki Shaun, klasik siyah bir smokin içinde zarif görünüyordu.

İki gün sonra ikili, Monaco F1 Grand Prix öncesi sıralama turları sırasında Circuit de Monaco’daki Paddock’ta el ele yürürken görüldü.

Sevimli çift son zamanlarda aşklarını tüm Avrupa’ya taşıyor. Bu ayın başlarında, Mayıs 2020’deki ilişkileriyle Instagram’da resmiyet kazanan Shaun ve Nina, ilk kırmızı halılarını birlikte yürüdüler. Top Gun: Maverick prömiyeri 19 Mayıs’ta Londra’da.

Nisan ayında, Olimpiyat snowboardcusu ve aktris, Nina’nın aksiyon-gerilim filmini çektiği Yunanistan’ın Selanik kentinde birlikte görüntülenmişti. Duvarcı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332731/nina-dobrev-showcases-her-most-daring-look-yet-at-cannes-with-shaun-white?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel