Nikki ve Brie Garcia ‘Bella’yı Bıraktıktan Sonra Yeni İsimleri Konuştu – Hollywood Life


nikki brie garcia


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

bir gün sonra Nikki Garcia Ve brie garcia “Bella” adını bırakacaklarını ve “Garcia ikizleri”ni kullanacaklarını duyurdular, yeniden markalanan podcast’lerinin ilk “yeni bölüm” bölümünü yayınladılar, Nikki ve Brie Gösterisi. Hanımlar bölümü isim değişikliği hakkında konuşarak başlattılar ve ‘Bella’dan kurtulduklarına göre neden kocalarının soyadlarını (Nikki için Chigvintsev ve Brie için Danielson) kullanmadıklarını açıkladılar. Nikki, “Bir sonraki bölümümüzde evli isimlerimizle taşınmak istemememizin bir nedeni var,” diye açıkladı. “Eşlerimizi seviyoruz ve onlar da buna her zaman sahip olacaklar, özellikle ehliyetlerimizde ve yasal olan her şeyde. Ama oturduk ve bu konuşmayı yaptık ve pek çok insan ‘Biliyor musun, hala Artem’in soyadını doğru söylediğini düşünmüyorum!’ Bu gerçekten zor bir soru!”

“Garcia” adını seçmenin, son yıllarda yeniden bağlantı kurdukları babalarına güzel bir saygı duruşu gibi hissettirdiğini de sözlerine ekledi. Nikki, “Babamız şu anda ters taklalar atıyor,” dedi. “O çok mutlu. Neden köklerimize geri dönmüyoruz? Meksika kültürümüzü seviyoruz, o yüzden hadi Garcia’ya ve herkesin bizi nasıl tanıdığına geri dönelim.

Nikki ve Brie, 2007’de WWE ile anlaşma imzaladıklarında Bella adını kullanmaya başladılar. Bu lakap, onlara her zaman “” diyen büyükbabalarından ilham aldı.[my] Güzeller.” İsim değişikliği, 14 Mart’ta duyurdukları WWE ile yollarını ayırma kararının ardından geldi. Nikki, “Brie ve ben neredeyse 40 yaşındayız, Kasım’da 40 olacağız” dedi. “Biz anneyiz, girişimciyiz, baş yapımcıyız, artık başroldeyiz, şovlara ev sahipliği yapıyoruz. Bu yüzden, WWE ile karşılıklı olarak sözleşmelerimiz gündeme geldiğinde, hepimiz şunu biliyorduk ki… bir sonraki bölüme geçmemiz gerekiyordu.”

nikki brie gacia
Nikki ve Brie Garcia bir etkinlikte. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

İkizler, 2007’den 2019’a kadar güreş camiasının temel dayanak noktasıydı. 2019’da Brie emekli olduğunu açıklarken, Nikki kariyerini bitiren bir sakatlık nedeniyle kenara çekildi. 2020’de WWE Onur Listesi’ne alındılar. Hanımlar 2022 Royal Rumble için ringe geri dönseler de, güreş günleri açıkça geride kaldı ve sabırsızlıkla bekleyecekleri pek çok başka maceraları var!

Nikki ve Brie’nin podcast’lerine ek olarak bir şarap koleksiyonu ve yaşam tarzı markası da var. Nikki ayrıca USA Network şovunun sunucusudur. Barmagedon. 15 Mart tarihli podcast’lerinde kız kardeşler, hayatlarını hayranlarıyla paylaşmayı özlediklerini itiraf ederek realite televizyonuna potansiyel bir dönüşle de dalga geçtiler. Daha önce E’de rol aldılar! gösterir Toplam Divalar Ve Toplam Güzeller.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/nikki-brie-garcia-new-names-reason-bella-twins/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir