Nikki ve Brie Bella WWE’den Ayrılıyor ve Yüzük İsimlerini Bırakıyorlar


Bella Twins yeni bir döneme giriyor

Nikki Bella Ve brie bella 13 Mart’ta WWE ile resmi olarak yollarını ayırdıklarını ve sahne isimlerini bıraktıklarını duyurdu. Bundan böyle 39 yaşındaki E! gerçeklik yıldızları doğum adlarıyla gidecek, Nikki Garcia Ve brie garcia– veya yeni basılan Garcia Twins – ikilinin SiriusXM podcast’lerinde ortaya çıktıkları şekliyle Nikki ve Brie Gösterisi.

Nikki 13 Mart’taki bölümde “WWE ile sözleşmemiz geldiğinde, karşılıklı olarak bu yeni bölüme geçmemiz gerektiğini biliyorduk,” dedi.

Brie, güreş yüzüğü kişiliğini onurlandırmak için bir dakika ayırdı. “Sadece Brie Bella’ya teşekkür etmek istiyorum – Brie Bella’ya karakter, isim, son 16, 17 yılda olduğum her şey,” dedi. “Brie Bella ile ilgili o bölümü kapatacağım, o kitabı bir kenara koyup yeni bir tane açacağım ve Brie Garcia’nın bundan sonra ne yapacağını göreceğim için çok heyecanlıyım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368012/nikki-and-brie-bella-share-they-are-changing-their-names-leaving-wwe-in-massive-career-announcement?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir