Nikki ve Brie Bella WWE’den Ayrıldı ve İsimlerini Garcia Twins Olarak Değiştirdi – Hollywood Life


brie bella


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock

Profesyonel olarak çok şey değişiyor Nikki Bella Ve brie bella. 39 yaşındaki ikiz kardeşler, 14 Mart’ta WWE’den ayrılacaklarını açıkladılar, bu yüzden artık Bella Twins olarak bilinmeyecekler. Bunun yerine, kardeşler kariyerleri için doğum isimleri olan Nikki Garcia ve Bella Garcia’ya dönüyorlar. Büyük haberi bir günde paylaştılar. Twitter videosuyazı, “Merhaba ben Nikki Garcia, Merhaba ben Brie Garcia. Biz de Garcia İkizleri’yiz. Bir sonraki bölümümüze hoş geldiniz!”

Nikki Bella
Nikki ve Brie Garcia (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

Nikki ve Bella ayrıca Sirius XM şovlarının yeni bölümünde artık isim değiştireceklerini duyurdular. Nikki ve Brie Gösterisi. Nikki podcast’te “Bugün resmi olarak Garcia İkizleri, Brie ve Nikki Garcia’yız,” dedi. İNSANLAR. Eski Toplam Divalar star, kendisinin ve Brie’nin WWE’den ayrılıp işlerine ve çocuklarına odaklanarak hayatlarında “yeni bir sayfa” başlatmak istediklerini açıkladı.

15 yılı aşkın bir süre önce kız kardeşiyle birlikte WWE’de çıkış yapan Brie, podcast’te “Brie Bella ile ilgili bölümü kapatmak için çok heyecanlı” olduğunu söyledi. İNSANLAR. Ayrıca, “Brie Garcia’nın bundan sonra ne yapacağını görelim” dedi. HollywoodYaşamı yorum için Nikki ve Bella’nın temsilcisine ulaştık, ancak yanıt alamadık.

Nikki ve Brie
Nikki ve Brie (Fotoğraf: Nils Jorgensen/Shutterstock)

Nikki ve Brie, WWE’de çıkış yaptıkları 2007 yılından beri Bella İkizleri olarak biliniyorlar. Realite şovları da dahil olmak üzere diğer fırsatlara odaklanmak için 2019’da WWE’den ayrıldılar. Toplam Güzeller2016’dan 2021’e kadar yayınlandı. Kız kardeşler, WWE Hall of Fame’e dahil edilmelerinden bir yıl sonra, 2022 Royal Rumble’da yarışmak için güreşe geri döndüler.

Nikki ve Brie de anne olmakla meşguller. Nikki, Ağustos 2020’de ilk çocuğunu ve Brie’yi sadece bir gün arayla ikinci çocuğunu karşıladı. Nikki oğlunu paylaşıyor Matteo2, kocasıyla Artem Chigvintsev25. sezonda partneri olan Yıldızlarla Dans. Brie’nin iki çocuğu var, kızı kuş5 ve oğlu Ahbap2, kocasıyla Bryan Danielson.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/nikki-brie-bella-quit-wwe-rebrand-garcia-twins/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir