Nikki Glaser’ın Taylor Swift ile Takıntısı Çok Bağlanabilir


Çoğumuz gibi, Nikki Glaser sadece takıntısından kurtulamıyor Taylor Swift.

Komedyen, Grammy ödüllü şarkıcıya olan sevgisi ve hayranlığından fazlasıyla söz etti ve hayranlar yeni E! seri Evine Hoş Geldin Nikki Glaser? prömiyerleri gelecek ay. Şimdi Nikki, Taylor’la neden bu kadar kişisel bir ilişki kurduğunu açıklıyor.

“Bu eski erkek arkadaşımdan ayrıldığımda 1989 E! News’e verdiği özel bir röportajda Nikki, “Birdenbire hayatımın her adımı için şarkılar yazan bu sanatçıya sahip oldum” dedi. Hiç birine bu kadar anında takıntılı olmamıştım ve birine bu kadar duygusal olarak bağlıymışım gibi hissettim.”

“Uzun boylu, sarışın bir kız olmasının zararı yok ve birbirimize benziyoruz. Ayrıca, sahneye çıkan ve erkeklerden bahseden bir komedyen olarak kendimi onda gördüm.” beni, ilişkilerimi ve aşk hayatımı inciten.Bazen insanların ‘Ah, Nikki ile çıkma, o senden bahseder’ demesine kapılıyorum. Taylor ile bu şekilde ilişki kurdum ve o sadece inanılmaz bir sanatçı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327474/nikki-glaser-s-obsession-with-taylor-swift-is-all-too-relatable?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir