Nikki Glaser Sneak Peek’te Kaotik Aşk Hayatını Sorguluyor


İlk aşkınızın sizin için “bir” olup olmadığını bilmek zor olabilir.

Komedyen Nikki Glaser ve ailesi ve arkadaşları eski sevgilisiyle ilişkisini düşünüyor Chris Convy E’de! Haberin bu haftaki bölümüne özel gizli bakış Evine Hoş Geldin Nikki Glaser?

Nikki bir itirafta, “Ben aranmak istiyorum,” diyor. “Bu, ‘Bu gece Meksika yemeği istiyorum. Hadi gidip Meksika yemeği alalım’ veya “Evet, Meksika yemeği yiyebilirim. Sorun değil” gibi olmak arasındaki fark bu.

Nikki ve Chris’in romantik destanı birkaç yıldır devam ediyor, TV şovunda çalışırken tanıştılar. nikki ve sara Canlı, New York’ta. Nikki ve Chris sürekli açık, kapalıyken, Nikki’nin ebeveynleri—EJ ve Julie Glaser-kızlarının aşk hayatı kararlarında sabırsızlanıyorlar.

“Yani, ne zaman bitecek? Nasıl bitecek?” EJ Glaser bir itirafta şaka yapıyor. “Hadi bir karar verelim, hadi. Hadi bu kitabın sonuna gelelim.”

Julie ve Nikki’nin çocukluk arkadaşıyla geçirdiği sıcacık bir gecede, Kerstin RoberttonNikki’nin arkadaşı ve podcast ortak sunucusu, Andrew Collinona bazı tavsiyelerde bulunur.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332542/nikki-questions-her-relationship-with-ex-boyfriend-chris-in-welcome-home-nikki-glaser-preview?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel