Nikki Glaser, FBoy Island 2. Sezonunun “Çok Farklı” Olacağını Söyledi


Değişiklikler geliyor FBoy Adası.

Programın sunucusuna göre, komedyen Nikki GlaserHBO Max realite flört şovunun hayranları, 14 Temmuz’da başlayacak olan “çok farklı” bir ikinci sezon için mağazada.

Glaser, E! Haberler’ Gecelik Pop 12 Temmuz’da. “Ve böylece, bu yolculuk için birlikte oldukları yer başlı başına eğlenceliydi.”

“Ama bu sefer,” diye devam etti, “gösterinin ne olduğunu biliyorlardı, bu yüzden insanlar aşağı inmek için oyun oynuyorlar – bir FBoy olmaya, kimin FBoy olduğunu ve kim olduğunu anlamaya çalışan bir kız olmaya eğilmek. değil.”

Şovun kuralları basit: Önde gelen bayanlar Mia Emani Jones, Louise Barnard ve Tamaris Sepulvedası sonunda bir “iyi adam” seçerlerse, 100.000$’lık bir nakit ödülü bölüşürler. Ancak seçimleri bir FBoy olduğu ortaya çıkarsa, parayı tamamen kendine saklar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337922/nikki-glaser-says-fboy-island-season-two-will-be-very-different-for-this-reason?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir