Nikki Blonsky 20 Büyük Saç Spreyi Sırrını Açıkladı


5. Blonsky film çekerken 18 yaşına girdi ve stüdyo ona “güzel” bir doğum günü partisi verdi, bu sırada “Zac benim pastamı dışarı çıkardı” dedi. Destansıydı ve kesinlikle şu ana kadar hayatımın en sevdiğim gecelerinden biriydi.”

6. Tabii ki, Blonsky ve Efron ekranda Tracy ve Link olarak öpüştüler, ancak Temmuz 2007’de Kanada’daki bir görünüm sırasında sürpriz bir makyaj oldu. Çok Müzik bu gerçekten insanları başrollerin kimyası hakkında konuşturdu.

Blonsky gülerek, “Biz sadece bir basın turunda çok eğlenen iki gençtik” dedi. “Bu kesinlikle asla unutmayacağım ve internetin asla unutmamıza izin vermeyeceği bir an. Biz en iyi arkadaşlardık ve o benim arkadaşımdı. Birbirimizle sevişmek zorunda olmamız en kötü şey değildi. dünyada! Kesinlikle şanslı bir kız gibi hissettim.”

7. Blonsky pasaportu olmadığını ve daha önce sadece bir kez uçağa bindiğini açıkladı. saç spreyiküresel basın turu. Dünyayı gezmek “harika” iken aktris, “Her zaman etrafınızdaki insanlarla ilgilidir. Annem ve Zac’e sahip olduğum için şanslıydım. İnanılmaz eğlenceli bir zamandı. Şimdi bazılarına gülüyorum bile. Zac Efron ile dünyayı turladığınızda başınıza gelen vahşi ve ilginç şeyler!”

8. Blonsky, bayan arkadaşlarını etkilemek için sabahın 5’inde odasını arayıp Efron’un telefon numarasını ve oda bilgilerini isteyen bir otel barmeni hakkında bir hikaye anlatarak devam etti.

‘Bana gerçekten yardımcı olur’ dedi. ‘Evet, neye ulaşmana yardımcı olacağını biliyorum, dostum’ dedim. Ve tahmin et ne oldu? Bu kız sana yardım etmiyor. İyi geceler!” diye hatırladı Blonsky. “Ve kapattım. Genelde çok kibarımdır ama 26 saatliğine bir basın turunda ve uçaktayken ve nihayet otele vardığında, istediğin son şey barmenin seni uyandırıp arkadaşının telefon numarasını ve oda numarasını sorması. . Evet, sanki bunu sana vereceğim!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1338874/we-couldn-t-stop-nikki-blonsky-from-revealing-these-secrets-about-hairspray?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir