Nikki Bella’nın Düğün Mekanı, Onun ve Artem’in Aşk Hikayesine Nasıl Bağlanıyor?


Nikki Bella mekana resmen evet dedi.

Haftalarca süren aramanın ardından, WWE mezunu ve ikiz kız kardeşi brie bella sonunda onun için mükemmel bir yer buldu ve Artem Chigvintsev 9 Şubat bölümünde düğümü bağlamak için Nikki Bella Yaptığımı Diyor. Görünen o ki mekan -Paris’teki Hôtel d’Évreux- Place Vendôme’un tam karşısında olduğu için çiftin aşk hikayesiyle şaşırtıcı bir bağlantıya sahip.

Ağustos 2022’de Artem ile evlenen Nikki bir itirafta “Place Vendôme, Artem ve benim için çok özel çünkü ilk tatilimize gittiğimizde Paris’e uçtuk ve The Ritz’de kaldık,” dedi. “Ve bir gece hatırlıyorum, geri dönüyorduk ve içki içiyorduk, Place Vendôme’daki tüm sokak ışıklarının arasından yürüyorduk ve her zaman ‘Artem, burada benimle dans etmeni istiyorum’ gibi bir rüya gördüm. ‘”

Devam etti, “Hayatımın en harika tatillerinden biriydi. Bu gerçek aşk hikayesini yaşıyormuş gibi hissettim, sanki biri beni bir telenoveladan çıkardı ve ben de onu yaşıyordum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364216/how-nikki-bella-and-artem-chigvintsev-s-wedding-venue-is-connected-to-their-love-story?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir