Nikki Bella ve Artem Chigvintsev’in Sunağa Giden Yolu’nu Yeniden Yaşayın


Neredeyse “Evet” demenin zamanı geldi.

Hayranlar izledi Nikki Bella ve Artem Chigvintsev‘in ilişkisi küçük ekranda çiçek açıyor, ortak olarak tanışmaktan Yıldızlarla Dans E!’de hamilelik yolculuklarına Toplam Güzeller. Ve şimdi hayranlar, çiftin yaklaşan dört bölümlük E’lerinde düğüm attığını görecekler! düğün özel Nikki Bella Yaptığımı Diyor.

Ve özel bölümün fragmanının alay ettiği gibi, 2 yaşındaki oğlunu paylaşan yıldızlar Matteo Artemovich Chigvintsev– koridordan aşağı inerken birkaç yol tümseğine çarpacak. Artem’in ailesinin Paris’teki törene katılamama olasılığı, özel günlerini mahvetmekle tehdit etmekle kalmaz, aynı zamanda son dakika sinirleri ve düğün planlama mücadeleleri, ikisi arasında gerilim yaratır.

Nikki önizlemede “Bu sefer damadım kaçtı,” diye soruyor ve “Bu hiç olacak mı?”

Ama karı koca E!’de sonsuza dek mutlu yaşamadan önce, geçmişe doğru bir yolculuğa çıkıyoruz ve Nikki ile Artem’in yıllar içindeki en unutulmaz anlarını yeniden ziyaret ediyoruz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362049/nikki-bella-and-artem-chigvintsev-s-relationship-rewind:-relive-their-road-to-the-altar?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir