Nikki Bella ve Artem Chigvintsev’in Düğün Planlaması Durduruldu


Belki güzel bir Anneler Günü hediyesi anlaşmayı tatlandırır? Artem, Nikki’ye “orada vardır Yaklaşan tatil için planlar” yaptı, ancak bunları henüz tam olarak açıklamadı.

Her ihtimale karşı, o planlarını detaylandırması gerekirse, ona elmaslara ve Louis Vuitton’a olan yakınlığını hatırlattığından emin oldu. “Hepiniz burada duydunuz!” Nikki şaka yaptı.

Çift, adında bir oğulları olan ilk çocuklarını karşıladı. Matteo, Temmuz 2020’de. Aslında, Nikki’nin evlilik hakkındaki fikrini değiştiren doğumuydu. Özel olarak açıkladığı gibi Günlük Pop Şubat ayında, “Bir kez Matteo’ya sahip olduğumda ve onu büyütmeye başladığımda, ‘Yaparım’ dediğimde, bunun sonsuza kadar olduğundan emin olmak istiyorum… bir boşanma yaşarsın.”

Şimdi, 20 aylık büyük günü ailesiyle birlikte yaşayacağı için heyecanlıdır – bu onu biraz kıskandırsa bile. “Ne zaman Artem’e sarılsam ya da Artem’i öpsem evde olsak,” dedi Nikki, “Matteo gelip bizi ayırıyor ve sonra beni sıkıyor.”

Yukarıdaki E’de Nikki ve Artem’den daha fazlasını duyun! Haber röportajı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327647/why-nikki-bella-and-artem-chigvintsev-s-wedding-planning-is-at-a-standstill?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir