Nikki Bella ve Artem Chigvintsev Resmi Olarak Düğün Tarihini Belirlediler


Ve evet, onları ilk kez bir araya getirenin dans olduğu düşünülürse, Nikki, yeni evliler olarak Artem’le kendisinin ilk dansını çivileme konusunda baskı hissettiğini doğruladı.

“Geçen gün Artem’e tam anlamıyla anlatıyordum, ‘Şimdi koreografiye başlamalısın çünkü tüm yaz öğrenmesini istiyorum, bu yüzden içeri girip yaptığımızda, böyle biliyorum, arkamda. el. Kolay.'” dedi. “Ama şimdi başlamam gerek.”

Nikki, kendisi ve Artem’in Şubat ayındaki neredeyse iki yıllık nişanı hakkında düşünürken, yalnızca E! Haberler’ Günlük Pop Oğullarının doğumundan sonra evlilik hakkındaki görüşünün değiştiğini, MatteoTemmuz 2020’de.

Nikki, “Bir kez Matteo’ya sahip olduğumda ve onu büyütmeye başladığımda, ‘Yaparım’ dediğimde, sonsuza kadar olduğundan emin olmak istedim” dedi. “Artem’in de istediği şeyler olduğunu biliyorum – örneğin anne ve babasını orada istiyor – ama aynı zamanda genel olarak oğlumun boşanmasını istemiyorum.”

Artı, kendisi ve Artem’in birlikte oldukları gibi mükemmel bir şekilde mutlu olduklarını paylaştı – evlilik cüzdanına gerek yoktu. Nikki, “Şu anda evimizde olup bitenler inanılmaz” dedi. “Bu neredeyse evli bir hayat gibi.”

Özel günlerinden önce, aşağıdaki Nikki ve Artem’in en tatlı anlarından bazılarına bir göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326758/nikki-bella-and-artem-chigvintsev-set-a-wedding-date-their-road-to-marriage-so-far?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın