Nikki & Artem’in NSFW Bekarlığa Veda/Bekarlığa Veda Partisinden Her Fotoğraf


Nikki Bella Ve brie bella kesinlikle nasıl parti verileceğini biliyor.

İkiz kız kardeşler, Nikki ve müstakbel kocaları için bir araya geldi. Artem Chigvintsev E!’nin dört bölümlük özel düğün programının 2 Şubat’taki bölümündeki nihai ortak bekarlığa veda/bekarlığa veda partisi Nikki Bella Yaptığımı Diyor. Ama Nikki’ye göre, çılgın hafta sonları Artem ve sağdıcını bir araya getirmiş olsalardı neredeyse tamamen farklı olabilirdi. Gleb Savchenko görevliydiler.

Nikki bir itirafta, “Artem ve Gleb, mükemmel bir bekarlığa veda/bekarlığa veda partisi hafta sonu için balığa gitmek ve sonra birlikte yemek pişirmek, bir aşçılık dersi yapmak, sanırım öyleydi ve ardından bir CrossFit dersi yapmak olacağını düşündüler,” dedi. “‘Tamam, kimse sıkılmak için gelmeyecek’ dedim, yani ötesinde, bu yüzden Brie’nin devreye girmesi gerektiğini biliyordum.”

Ve Brie, grubun kalması için muhteşem bir evden bir Hollywood kulüp partisine ve daha fazlasına kadar her şeyi rezerve ederken plakaya çıktı. Bahsetmiyorum bile, Toplam Güzeller şap, Brie’nin bir itirafta açıkladığı gibi, “dildolar için sallanacağımız bir havuz partisi” de dahil olmak üzere bazı güzel NSFW dekorasyonları ve oyunları seçti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363645/every-photo-from-nikki-bella-and-artem-chigvintsev-s-nsfw-bachelorbachelorette-party?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir