Nicolina Bozzo kimdir? ‘American Idol’ Şarkıcısı Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Nicolina Bozzo hala bir sonraki olmak için koşan şanslı şarkıcılardan biri amerikan idolü şampiyon. İlk 24’e girdi ve mükemmel performansları onu hayranların favorisi yaptı. Nicolina’nın eşsiz sesi onu her hafta izlenmesi gereken biri yapıyor – ve o sadece 18 yaşında!

Peki Nicolina Bozzo kimdir? Uzaklara gidecek, orası kesin. Viral TikToklarından nereli olduğuna, HollywoodYaşam Nicolina hakkında bilmeniz gereken her şeyi topladı.

1. Nicolina bir ‘American Idol’ lideridir.

Nicolina’nın seçmeleri YouTube’da 1,8 milyondan fazla görüntülendi. Yaptığı yorumla hakimleri büyüledi Sara Bareilles’ “O Eskiden Benimdi” şarkısı. Lionel Richie Nicolina’ya, “Aradığımız sensin,” dedi. Hollywood Haftası için Nicolina, “Everything I Wanted”ın müthiş cover’larıyla devam etti. Billie Eilish“Derinlerde Yuvarlanmak” tarafından Adele, ve dahası. Yargıçlar onu ilk 24’e göndermek için hiç zaman kaybetmediler.

2. Nicolina Kanadalıdır.

Nicolina, Toronto, Kanada’dan geliyor. Ailesi yakın büyüyordu, ancak ailesi yaklaşık 5 yaşında boşandı. Nicolina ve kardeşleri o zamandan beri büyükanne ve büyükbabalarının yanına taşındılar.

3. Nicolina ‘AGT’ için seçmelere katıldı.

Nicolina denedi Amerika’nın yeteneği var 16. sezon. Canlı şovları yapmadı ve şovun akışı sırasında seçmeleri yayınlanmadı. Nicolina onu açıkladı AGT yolculuk bir anda sona ermişti Temmuz 2021 TikTok videosuama seçmelere katıldığını ima etti. amerikan idolü!

4. Nicolina TikTok’ta popüler.

Nicolina onun üzerine sayısız şarkı cover’ı yayınladı TikTok hesabı. Sonunda Idol seçmeleri için gerçekleştirdiği 2020 “She Before To Be Mine” kapağı 1 milyondan fazla izlendi. Şarkıcının TikTok’ta yaklaşık 260.000 takipçisi var.

Nicolina Bozzo
Nicolina Bozzo Hawaii’de ‘American Idol’ programında performans sergiliyor. (ABC)

5. Nicolina kendi müziğini yayınladı.

Nicolina 3 şarkılık bir EP yayınladı. Hareketli Ayrıca “She Use To Be Mine” ve “Everything I Wanted” şarkılarını single olarak yayınladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-nicolina-bozzo-american-idol-4707596/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir