Nicole Williams’ın Güzellik Sırları, En Çok Oy Alan 6 Dolarlık Ruj İçeriyor


Nicole Williams ile bu fiyatlara yaptığı seçimleri beğeneceğinizi düşündüğümüz için görüştük. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

WAGS şap Nicole Williams her zaman glam ile getiriyor. Her zaman zahmetsiz bir karmaşıklık yayan imzalı bir görünümün küratörlüğünü yaptı. Genellikle, Nicole’u saçında şık bir orta kısımla, genellikle alçak bir topuzla görebilirsiniz. Bu estetiği yakalamaya çalışıyorsanız, uygun fiyatlı olması gerekenleri ve ipuçlarını paylaştı, böylece onun tarzını çekebilirsiniz. Reality TV mezunu, aynı zamanda en sevdiği ruj ve dudak kalemi kombinasyonunu da paylaştı. E! Haberler okuyucular.

Nicole’ün favori ruj 6 $ fiyat etiketi ile şaşırtıcı derecede uygun. Ayrıca 22.400’den fazla 5 yıldızlı Amazon incelemesi ile süper popülerdir. Nicole en sevdiği saç bakımı, makyaj ve cilt bakım ürünlerini çantasında sakladığı atıştırmalıklarla paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339914/wags-nicole-williams-beauty-tips?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir