Nicole ‘Snooki’ Polizzi, Kızı Giovanna’nın İlk Komünyonuna Katılıyor – Hollywood Life


Nicole 'Snooki' Polizzi, Kızı Giovanna'nın İlk Komünyonuna Katılıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Nicole “Snooki” Polizzi35, kızının doğum gününü kutladı Giovannason zamanlarda hayatı ve aldı instagram unutulmaz anlarını hayranlarıyla paylaşmak için. bu Jersey Sahili yıldız, yedi yaşındaki çocuğun yakın zamanda İlk Komünyon törenini yaptığını ve büyüyen oğulları da dahil olmak üzere ailesinin birkaç fotoğrafını yayınladığını açıkladı. Lorenzo10 ve Angelo, 4, kutlamada. Fotoğraflarda, Giovanna güzel beyaz elbisesi ve duvağıyla özel günde yer alan birçok kişiyle mutlu bir şekilde poz verdi.

Bir fotoğraf, onu etkilemek için giyinmiş iki erkek kardeşinin ortasındayken dışarıda dururken hayranlık uyandıran bir şekilde gösteriyordu. Lorenzo, yakalı bir gömlek ve uyumlu pantolonun üzerine gri bir yelek giymişti ve Angelo, siyah bir smokin tişörtü ve şort giymişti. Ayrıca gururlu anne ve babanın güzel bir fotoğrafı vardı. Jionni LaValle birlikte poz veriyor ve Snooki’den biri Giovanna ve Lorenzo ile eski pastasının önünde dururken poz veriyor.

Hayranları birkaç yorum paylaşmadan önce Snooki gönderiye “Tanrı bebeğim Giovanna Marie🕊️ korusun” yazdı. Bazıları Giovanni’yi tebrik ederken, bazıları da gerçek güzelliğin çocuklarının ne kadar hızlı büyüdüğüne dikkat çekti. Bir hayran, “Çok tatlı,” diye yazarken, bir başkası, “Ne güzel bir küçük prenses. Ne güzel bir elbise. Tanrı kutsasın.”

Snooki, oğlum
Önceki bir gezi sırasında oğullarından biriyle Snooki. (Sıçrama Haberleri)

Snooki’nin Giovanna’nın özel günüyle ilgili son gönderisi, paylaştıktan bir haftadan kısa bir süre sonra geldi. bir yazı Angelo’nun dördüncü doğum günü şerefine. Eğlenceli bir gün boyunca onun ve kardeşlerinin değerli fotoğraflarını içeriyordu. “Yumuşak bebeğimin 4. doğum günü kutlu olsun! Umarım köpekbalıkları, balinalar ve habachi ile en iyi gününüz olmuştur! Seni sonsuza kadar ve her zaman seviyorum 🐋💕,” diyen ebeveyn, altyazıda yazdı.

Ayrı bir gönderide şunları da paylaştı: harika bir aile fotoğrafı onun ve Jionni’nin köpekbalığı temalı doğum günü kutlaması sırasında üç çocuğuyla birlikte. Önlerinde bir köpekbalığı pastası ve arka planda köpekbalığı partisi süslemeleri vardı. Snooki duygusal bir şekilde yanında “ANGELO SQUISHY’İM 4. YAŞINA DÖNÜYOR🥹 elbette bir balina köpekbalığı orka partisi yaptık 🐳🐋🦈 brb, ağlıyorum,” diye yazdı Snooki.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/nicole-snooki-polizzi-daughter-giovanna-first-communion-kids-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir