Nicole Scherzinger’in Tek Yönü Nasıl Seçtiğiyle İlgili Gerçek


Başından beri, Nicole Scherzinger üyelerini tanıyordu Tek yön buna sahipti bir şey.

Bu senenin başlarında, X Faktörü İngiltere erkek grubun hakimler tarafından tam olarak nasıl oluşturulduğunu gösteren daha önce yayınlanmamış görüntüleri paylaştı Simon Cowell, Louis Walsh ve Nicole çevrimiçi. Birçok kişi daha önce grubun eşleşmesinin arkasındaki beyni olarak Simon’a güvenmiş olsa da, klip ortaya çıktı. Kedi Bebekler şarkıcı aslında insanların bildiğinden çok daha büyük bir rol oynadı.

üzerinde bir görünüm sırasında şeriNicole sonunda o anın arkasındaki gerçeği öğrenen hayranlarına tepkisinin ne olduğunu paylaştı ve serbest bırakılmasının “biraz çılgınca” olduğunu kabul etti.

Şarkıcı, “Dürüst olmak gerekirse, bu görüntünün gün ışığına çıkacağını hiç düşünmemiştim,” diye açıkladı şarkıcı, gülerek, “Simon’ın yaktığını düşündüm.”

Ancak, “Bunun ortaya çıkması gerçekten harika, çünkü insanların gerçekte gördüğü şey, aslında onları bir araya getirmem, zihnimin çalışma şekli.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347587/the-truth-about-how-nicole-scherzinger-hand-picked-one-direction?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir