Nicole Scherzinger’in Sahilde Siyah String Bikini: Fotoğraflar – Hollywood Life


Nicole Scherzinger


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

sır değil ki Nicole Scherzinger inanılmaz bir figürü var ve bunu son Instagram gönderisinde kanıtladı. 44 yaşındaki oyuncu, Portekiz’de sahildeyken siyah telli bikini giydiği fotoğraflarının bir slayt gösterisini yayınladı. Minik bir üst ve eşleşen yüksek bir dip içeren iki parçalı içinde çarpıcı görünüyordu.

Nicole, fotoğrafların slayt gösterisini “Pazar Günü Bun Günü Eğlence Günü” başlığıyla yayınladı. Nicole’ün bikinisi, göğsünde bol dekolteyi ortaya çıkaran son derece küçük panellere sahip üçgen bir üst içeriyordu. Üst kısmı, önde alçak, arkada yüksek olan eşleşen altlarla şekillendirdi. Yan ipli altları süper arsızdı ve çıplak poposunu sergiliyordu. Görünümünü bir çift siyah dikdörtgen güneş gözlüğü ve ıslak, plaj dalgalarıyla süsledi.

Nicole son zamanlarda mayo fotoğraflarıyla dolaşıyor ve kısa süre önce, yüksek belli, eskitilmiş kot şortlu, V yakalı, kahverengi bir bikini üstü giydiği bir göl gezisinden bir montaj videosu yayınladı. Bir kürek tahtasının üzerinde durup videoyu “Hey! Benim ailemden sizinkine Mutlu İşçi Bayramı!”

Kahverengi bikinisinin yanı sıra, kısa süre önce mavi iki parça giydiği fotoğraflardan oluşan bir slayt gösterisi yayınladı ve “Endişelenmeyin. Daha fazla kürek çek. #lakelife.” Fotoğraflarda Nicole, bol dekolteyi ortaya çıkaran spagetti kayışları olan dekolteli, yuvarlak yakalı mavi bir Melissa Odabash bikini giydi. Belinin etrafına mavi desenli bir Malaya peştemâli bağlanırken, inanılmaz derecede tonlu altılı karın kasları sergileniyordu. Görünümünü bir çift büyük boy altın havacı güneş gözlüğü ile tamamladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/nicole-scherzinger-black-string-bikini-beach-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir