Nicole Scherzinger ve Thom Evans Los Angeles’ta Öpüşüyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Nicole Scherzinger ve Thom Evans


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Nicole Scherzinger Ve Thom Evans her zamanki kadar güçlüler ve ayrıldıklarına dair son haberlere rağmen, Cuma günü Beverly Hills’te öpüşürken bile görüldüler! 24 Şubat’ta Los Angeles sağanak yağışında çekilen fotoğraflarda, 44 yaşındaki Nicole, rahat bir kahverengi ceketle 37 yaşındaki Thom’un yanında yürürken beyaz suni bir ceket, daracık turkuaz tozluk ve şık bir güneş gözlüğü katletti. Görünümünü beyaz spor ayakkabılarla tamamladı ve büyük bir gri tote çanta ve bir içecek taşıdı. bu Moana aktris ayrıca gezi için saçlarını basit bir topuz yaptı. Şiddetli yağmur enstantanelerde görüldü Kedicik Bebekler şap ve atlet erkek arkadaşı, stilistinin işinin dışında büzülmek için döndüler.

Nicole Scherzinger ve Thom Evans
Nicole Scherzinger ve Thom Evans, 24 Şubat’ta Beverly Hills’te yağmurda büzüştüler.

İkili uyum sağlamış gibi görünüyor 4 Şubat ayrılık raporu, bu, “perişan haldeki” Thom’un arkadaşlarına Birleşik Krallık’a geri döneceğini söylediğini iddia etti. Bir kaynak, “Thom perişan görünüyordu” dedi. Güneş, Batı Londra’daki bir restoranda görüldüğünü açıklıyor. “Son zamanlarda işlerin ters gittiğini söylüyordu ve şimdi öngörülebilir bir süre için Birleşik Krallık’a döndü, Nicole ise tam zamanlı olarak Los Angeles’ta yaşıyor.”

Ancak Sevgililer Günü’ne gelindiğinde, Malibu’daki Calamigos Guest Ranch’te geçirdikleri tatilden sonra, Nicole lüks bir açık hava banyosunda uzanırken ve sahilde atıştırmalıkların tadını çıkarırken oldukça rahatlamış görünüyorlardı. Nicole, çiftin Thom’la birlikte dev bir oyuncak ayıya sarılırken çekilmiş tatlı bir fotoğrafını paylaşırken, aynı gün her şeyi netleştirmek için sosyal medyaya gittiler. Gönderide erkek arkadaşını etiketleyerek “Benden ve benim ❤️’imden hepinizin Sevgililer Günü kutlu olsun” diye yazdı.

Nicole ve Ruby profesyoneli, ilişkilerini ilk olarak 2020 yılının Ocak ayında halka açıkladılar. X Fabrikası: Ünlü, Nicole’ün yargıç olarak çalıştığı ve Thom’un yarıştığı yer. Çift, çok sayıda sosyal medya paylaşımıyla aşklarını sergilemeye devam etti. sevgilerinden şüphem yok birbirimiz için

Thom, birinci yıldönümlerinde doğrulandı instagram sevgisini paylaşmak için “Bu kadar çok belirsizlikle dolu bir yılda benim parlayan ışığım oldun” diye yazdı. Nicole’ün yanıtı da bir o kadar tatlıydı. “Sen benim kayamsın. Her gün senin için Tanrı’ya şükrediyorum. Seni çok seviyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/25/nicole-scherzinger-thom-evans-kiss-la-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir