Nicole Richie, Rahibe Sofia’nın Elliot Grange ile Düğünü Planlamasına Yardım Ediyor – Hollywood Life


Nicole Richie, Sofya Richie


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/AP/Broadimage/Shutterstock

Nicole Richie40 yaşında, kız kardeşine yardım etmekten heyecan duyuyor Sofya Richie23, düğününü planla Elliot Grange. Bir kaynağa göre, eski realite yıldızı müstakbel geline “yaklaştı” ve koridorda yürümeye hazırlanırken ona ipuçları veriyor. Süreç aslında onların daha genç yıllarını hatırlamalarına yardımcı oldu.

Kaynak EXCLUSIVELY, “Nicole Richie, kız kardeşi Sofia’nın Elliot Grainge ile hayalindeki düğünü planlamasına yardım etmenin her saniyesini çok seviyor” dedi. HollywoodYaşam. “İkisi küçük kızken düğünleri hakkında konuşurlardı ve bu onları gerçekten hiç olmadığı kadar yakınlaştırdı. Sofia, söz konusu moda olduğunda Nicole’a hayrandır ve kız kardeşinin, onun gününde gelmiş geçmiş en güzel gelin gibi görünmesini istediğini biliyor.”

Nicole Richie, Sofya Richie
Nicole Richie, düğününde Sofia Richie’ye yardım ediyor. (Evan Agostini/AP/Broadimage/Shutterstock)

Sofia’nın kardeşi ortaya çıktı Miles Richie28 ve baba Lionel Richie73 yaşında da ona yardım ediyor. EXCLUSIVELY adlı ikinci bir kaynak, “Nicole ve Miles, düğün günü için fikirleri söz konusu olduğunda Sofia’ya bol miktarda girdi sağlıyor” dedi. “Elbette Sofia her ayrıntıda son kararı veriyor, ancak bu süreçte ailesinin yardımı olmadan geçmeyi hayal bile edemiyordu. Lionel de inanılmaz derecede tatlıydı ve kızının evlenmesini izlemek için sabırsızlandığını söyleyip duruyordu. Bu, Sofia ve Elliot için bundan daha mükemmel bir birliktelik olamazdı. Arkadaşlarından ve ailelerinden aldıkları sevgi ve destek gerçekten çok büyük.”

Sofia ve Elliot, bir yılı aşkın bir süredir çıktıktan sonra Nisan ayında nişanlandılar. Yakışıklı, etrafı mumlarla ve çiçek yapraklarıyla çevriliyken güzele evlenme teklif etti ve tek dizinin üzerine çöktü. Nişanı duyurmak ve özel anın fotoğraflarını paylaşmak için Instagram’a gitti. “Sonsuza kadar yeterince uzun değil” diye yazdı başlıkta.

Sofia Richie, Elliot Grange
Sofia Richie ve Elliot Grange Nisan ayında nişanlandılar. (David Buchan/Shutterstock)

Sofia ve Elliot, ilk olarak Mart 2021’de Instagram yetkilisi oldular ve o zamandan beri ayrılmaz görünüyorlar. Ondan önce çıktı Scott Disick Ağustos 2020’de bir şeyleri kesene kadar yıllarca açılıp kapandı. Matthew Morton.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/02/nicole-richie-sofia-dream-wedding-elliot-grange/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir