Nicole Mitchell Murphy Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Eddie Murphy, Nicole Mitchell Murphy


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Eddie Murphy bir aktör ve komedyendir.
  • Paige Butcher ile çıkıyor.
  • Daha önce Nicole Mitchell Murphy ile evliydi.

Eddie Murphy 40 yıldır bir komedi ikonu olmuştur. Sadece stand-up komedisiyle değil, aynı zamanda çok sayıda komikliğiyle de ün kazandı. Cumartesi gecesi canlı skeçler ve klasik filmler gibi Ticaret Yerleri, Amerika’ya Geliyor ve daha fazlası. Pek çok çocuğu olmasına ve çok sayıda romantik partneri olmasına rağmen, yakın zamanda Altın Küre’de Cecil B. DeMille Ödülü’nü kazanan Eddie, yalnızca bir kez evlendi. Eski karısıyla birlikteydi Nicole Mitchell Murphy 1993’ten 2006’ya kadar 13 yıl boyunca, şu anki partneriyle ilişkiye girmeden önce, Paige Kasabı 2012’de.. Eddie ve Nicole’ün ilişkisi hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin!

Nicole Mitchell Murphy Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Eddie ve Nicole, 2004 Cannes Film Festivali için kırmızı halıda bayılıyorlar. (Sahne)

Çiftin ilişkisi 1988’de, Eddie’nin bir Sinema Filminde En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterildiği NAACP Image Awards’da yolları kesiştiğinde başladı. Amerika’ya gelmek. Çift, defilede bir araya geldi Ağır. Çift, beş yıl sonra Mart 1993’te New York City’deki Plaza Hotel’in Büyük Balo Salonu’nda evlendi.

Nicole Mitchell Murphy Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Nicole, Hollywood Walk of Fame’de bir yıldız aldığında Eddie’yi destekler. (Sahne)

Eddie ve Nicole tanıştığında model olarak çalışıyordu. Profesyonel olarak modellikten emekli olmuş olsa da, Nicole hala bir güzellik ve model olarak öğrendiği şeyleri cilt bakımı ve egzersiz ürünleri satmak gibi mevcut işine uyguluyor. Şu anda kurucusu ve CEO’su Y-Foycilt bakımı temizleyicileri ve yağlarının yanı sıra protein tozları satan. “Emekli bir model olarak Nicole Murphy hepsini denedi. YFOY, tüm yaygarayı kaldırdı ve size gerçek, uzun süreli sonuçlar verecek bir rejim yarattı, ”diyor cilt bakım ürünlerinin açıklaması Y-Foy’un web sitesinde.

Eddie ile evliliği sona erdiğinden beri, Nicole televizyonla biraz uğraştı. Bir avuç talk show’da yer aldı ve hatta 2016 TV filminde rol aldı. Sadece aşkancak bugüne kadarki en büyük TV projesi realite şovuydu. Hollywood Eskileri. Şovun üç sezonunda da rol aldı. mayte garcia (Prensin eski), jessica canseco (Jose Caseco’nun eski), Sheree Zampino (Will Smith Ve Terrell Fletcher’ın eski) ve andrea kelly (R. Kelly’nin eski). Nicole sadece bir yıldız değil, aynı zamanda şovun tüm koşusu için sorumlu bir yapımcıydı. imdb.

Nicole Mitchell Murphy Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Eddie ve Nicole, kızları Bria ve Shayne (artı Paige Butcher) ile ‘Amateur Night’ galasında poz veriyor. (Sahne)

13 yıllık evlilikleri boyunca Eddie ve Nicole’ün beş çocuğu oldu: Bria, 33, Mil30, Shayne28, Zola23 ve Bella, 21. Çocukları, modellik ve oyunculuk da dahil olmak üzere çok çeşitli kariyerleri kapsıyor, anne ve babalarının örneklerini alıyor. Eddie ve Nicole beş çocuğu paylaşırken, komedyenin aslında geçmişteki birçok ilişkisinden yaşları 33 ile 4 arasında değişen toplam 10 çocuğu var.

Nicole Mitchell Murphy Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Eddie ve Nicole, ‘Shrek 2’ galasında çocuklarıyla birlikte poz veriyor. (Sahne)

Ne yazık ki Eddie ve Nicole’ün evliliği sonsuza kadar sürmedi. 2005 yılında ayrılacaklarını açıklayan çift, ertesi yıl boşanma kararı aldı. Beş çocuğuna ortak ebeveynlik yapmak, ayrılacaklarını duyurduklarında en önemli endişeleriydi. Komedyen yaptığı açıklamada, “Çocuklarımızın refahı bizim ana endişemiz ve onların çıkarları birinci önceliğimizdir” dedi. İnsanlar o zaman.

Nicole ve Eddie ayrıldıktan sonra, birkaç yüksek profilli yıldızla bir avuç ilişkisi olduğu söylendi. Boşandıktan kısa bir süre sonra sevgilisiyle tatil yaparken görüntülendi. michael ürdün 2007’de Meksika’da Ekstra, ancak NBA harikasının temsilcileri, çiftin bir öğe olup olmadığı konusunda daha fazla ayrıntı sağlamadı. Nicole’ün uzun süredir devam eden ilişkilerinden bir diğeri, 2007’de eski NFL yıldızını ve daha sonra görüşmeye başladığında geldi. Günaydın Amerika ev sahibi Michael Strahan. Çift, başına 2014 yılında ayrıldı. Günlük posta.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/eddie-murphy-ex-wife-nicole-mitchell-murphy-4700183/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir