Nicole Kidman ve Keith Urban’ın Kızları Gezide Ona Katılıyor – Hollywood Life


Keith Urban, Sunday Urban, Faith Urban


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: LESE / BACKGRID

Keith Kentsel, 55, geçenlerde büyüyen kızlarıyla birlikte bir markette eğlenceli bir gezi yaptı! Şarkıcı, en büyük çocuğu olarak sarı grafik kapüşonlu, siyah naylon pantolon ve beyaz spor ayakkabılarla fotoğraflandı. Pazar Gülü14, boyunda onun üzerinde yükselen ve en küçüğü, İnanç Margaret, 12, kendi gündelik kıyafetleriyle yanında yürüdü. Sunday açık gri fermuarlı bir kapüşonlu, siyah pantolon ve beyaz spor ayakkabı giymişti ve Faith açık pembe bir sweatshirt ile uyumlu eşofman altı ve spor ayakkabı giymişti.

Keith Urban, Sunday Urban, Faith Urban
Keith, kendisinden daha uzun olan Sunday ve Faith ile birlikte. (LESE / ARKA IZGARA)

Gururlu baba, büyük siyah bir çanta taşırken ve her iki kızın da saçlarını geri toplarken, görünüşünü siyah bir beyzbol şapkasıyla tamamladı. Pazar günü yemek artıklarını tutuyor gibiydi, bu da yakındaki bir restoranda yemek yediklerini gösteriyordu. Aile, halinden memnun ve mutlu görünüyordu ve bir ara sohbete dalmıştı.

Keith Urban, İnanç Kentsel
İnanç ile Keith. (LESE / ARKA IZGARA)

Son gezide Keith’in karısı, Sunday ve Faith’in annesi yoktu. Nicole Kidman, 55, ancak aktris genellikle onlarla oldukça sık görülüyor. Cuma günü, hepsi fotoğraflandı Nicole’ün anavatanı Avustralya’da bir gezinin keyfini çıkardıktan sonra Sidney Havaalanında özel bir jete biniyor. Ailesi gibi, güzel de gezi sırasında açık pembe düğmeli bir üst, kot pantolon ve spor ayakkabılarını sergileyerek gündelik kıyafetler içinde harika göründüğünü kanıtladı.

Ayrılmadan önce Keith ve Nicole, Sidney’deki eğlenceli zamanlarıyla manşetlere taşındı. Aralık ayı sonlarında Sidney Limanı kıyılarında yürüyüş yaparken el ele yürürken görüldüler. 16 yıldır aşklarını ve evliliklerini kutlarken, gülümsemeleri heyecan verici bir zaman geçirdiklerini kanıtladı.

Muhabbet kuşları, seyahatlerinden önce Haziran ayında evlilik yıldönümlerini kutladılar. Nicole aldı instagram düğünleri sırasında mumları yakarken çekilmiş tatlı bir fotoğrafını paylaşmak ve alt yazıya Keith’e sevgi dolu bir mesaj eklemek. “Tatlı XVI ❤️ Bunu dün gibi hatırla. Sonsuza kadar 🕯❤️” yazıyordu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/nicole-kidman-keith-urban-daughters-sunday-faith-outing-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir