Nicole Kidman ve Jamie Lee Curtis Yeni TV Dizisi İçin Bir Araya Geliyor


Nicole Kidman Ve Jamie Lee Curtis çok sevilen bir kitap serisine hayat veriyor.

İki A-lister, dayalı yaklaşan bir Prime Video dizisinde rol alacak şekilde ayarlandı. Patricia Cornwellmega popüler Kay Scarpetta seri, buna göre Son teslim tarihi.

Kidman’ın adli patolog suç savaşçısı Scarpetta’yı canlandıracağı bildiriliyor. Curtis, kız kardeşi Dorothy’yi oynayacak.

Cornwell haberi 8 Şubat’ta Instagram’da kutladıhikayenin bağlantısını paylaşıyor ve “Scarpetta dostları, bunun için 33 yıl bekledik.”

Son teslim tarihi dizinin sekiz bölümlük iki sezon için sipariş edileceğini ve ayrıca Kidman ve Curtis’in baş yapımcılığını üstleneceğini bildirdi. Liz Sarnoffen iyi yaptığı çalışmalarla tanınan Barry Ve Kayıpshowrunner olarak görev yapacak.

bu Kay Scarpetta dizi 1990 romanıyla başladı ölüm sonrası. O zamandan beri seride 2022’ler de dahil olmak üzere toplam 26 kitap yayınlandı. öfkeli. Toplamda, serinin 100 milyondan fazla kopyası dünya çapında satıldı.

Curtis, filmdeki performansı sayesinde ilk Oscar’ına aday gösterildi. Her Şey Her Yerde Aynı Anda-Satın aldı Kay Scarpetta kitap hakları Haziran 2021’de.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364319/nicole-kidman-and-jamie-lee-curtis-set-to-turn-beloved-book-series-into-must-see-tv-show?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir