Nicole Kidman, ‘The Northman’ Prömiyerinde Tüylü Elbiseyi Salladı – Hollywood Life


Nicole Kidman


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

prömiyeri Kuzeyli burada ve yıldızlarından biri, Nicole Kidman, şovu çalıyor! 54 yaşındaki oyuncu, siyah balıkçı yaka yakası ve kollarında muhteşem pembe fırfır detaylı uçuk yeşil uzun kollu elbisesiyle kırmızı halıda göründüğü kadar çarpıcı görünüyordu. Elbise ayrıca alta doğru daha çok pembe çiçek benzeri süslemelere sahipti ve Dokuz Mükemmel Yabancı aktris, görünümü askılı siyah topuklu ayakkabılar ve gümüş bir debriyajla eşleştirdi, çilek sarısı buklelerini alçak, dağınık bir topuz içinde giydi.

Nicole’a Avustralya asıllı Amerikalı müzisyen kocası da katıldı. Keith Kentsel. Tamamen siyah bir takım elbise içinde eşit derecede çarpıcı göründüğü için halıda kocasına sarıldı.

Nicole Kidman, Keith Urban
Nicole Kidman ve Keith Urban ‘The Northman’ galasında (Matt Baron/Shutterstock).

bu Robert Eggers diğer iki dramatik dehşetini izleyen fiske, Cadı ve Deniz Feneri — 22 Nisan’da sinemalara geliyor. Yönetmenin yanı sıra mezra-esque film, Eggers ayrıca İzlandalı şair ve romancı ile senaryoyu birlikte yazdı Sjon.

Eggers’ın önceki filmleri büyük beğeni toplarken, Deniz Fenerihangi yıldız Robert Pattinson ve Willem Dafoe92. Akademi Ödülleri’nde En İyi Görüntü Yönetmeni ödülünü kazandı. Söylemek yeterli, heyecanlanacak çok şeyimiz var Kuzeyliölçekte epik olacak şekilde ayarlanmıştır.

Nicole Kidman
Nicole Kidman, ‘The Northman’ filminin Los Angeles galasında poz veriyor. (Matt Baron/Shutterstock).

Filmde, Alexander skarsgard Babasının intikamını almak için bir görevde olan Viking savaşçı prensi Amleth rolünde. Nicole, Amleth’in annesi Kraliçe Gudrún’u oynamak için gelir. Ethan Hawke Amleth’in ölen babası Kral Aurvandill’i canlandırıyor. Anya Taylor-Joydaha önce Eggers ile çalışmış olan CadıAmleth’e yardım eden genç bir büyücü olan Olga’yı oynuyor.

Alexander, bir proje üzerinde hiç bu kadar çok çalışmadığını itiraf etti. Kuzeyli. “O kesinlikle [a perfectionist]Alexander, bir röportajda Eggers hakkında şunları söyledi: Röportaj dergi. “Ama aynı zamanda bir dahi. Kuzeyli İlk defa bu kadar titizlikle stilize edilmiş bir şey üzerinde çalışıyordum ve neredeyse kamera ile oyuncular arasında bir dans olarak görmeniz gerekiyordu, çünkü kamera sürekli hareket ediyordu ve biz de öyleydik. Zamanlama biraz yanlış olsaydı, tekrar gitmek zorunda kalırdık. O altı aydan sonra hiç bu kadar yorgun olmamıştım.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/19/nicole-kidman-feathered-dress-keith-urban-northman-premiere/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir