Nicole, Flört Finali Önizlemesinde Modern Bir Randevuya Çıkıyor


Bayan Nicole Remy balo kıyafetlerini mavi kot pantolonla takas ediyor.

USA Network’ün iki saatlik sezon finaline üç talip var flört. Şovun Regency dönemi ortamından bir mola, talip Hıristiyan Koniler E’de modern bir randevuyla Nicole’ü şaşırtıyor! News’in bu akşamki bölümün özel önizlemesi.

Mini bir planetaryuma giren Nicole, erkeği tarafından kollarını açarak karşılanır. Sarılırlarken Christian, “Kendi küçük evrenimize hoş geldiniz,” diyor. Galaktik pikniği bol yastıklar, battaniyeler ve gökyüzü manzaralarıyla tamamlandı… sahte olsa da.

Birbirlerini ilk kez “normal giysiler” içinde gören ikili, tesadüfen birbiriyle uyumlu deri ceketler giyerek çağdaş kıyafetlerinin üzerinden fışkırır. Bu bir tesadüf olabilir, ama aynı zamanda iyi bir kimya da olabilir.

“Biliyor musun? Asırlık elbiseyi sallayabilirsin. Bu deri ceketi sallayabilirsin. Hepsini sen yapıyorsun” diyor Christian. “Buna kesinlikle alışabilirim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332373/the-courtship-finale-preview-lady-nicole-goes-on-first-modern-date-with-final-suitor?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir