Nicola Peltz’in Brooklyn Beckham’a Gelinliği – Fotoğraflar – Hollywood Life


Hepimizin beklediği an nihayet geldi – Nicola Peltz ve Brooklyn Beckham’ın düğünü! Nicola’nın Valentino imzalı elbisesi kesinlikle çok etkileyiciydi.

Nicola Peltz düğün gününde muhteşem görünüyordu çarpıcı Valentino elbisesi. 27 yaşındaki resmen evlendi Brooklyn Beckham, 23, iki yıllık bir ilişkiden sonra. Büyük gün için Nicola, Valentino’dan Pierpaolo Piccioli tarafından özel olarak dikilen ve gün boyunca giydiği birçok görünümden sadece biri olan gelinliği içinde nefes kesici görünüyordu.

Uzun beyaz elbisenin arkasında bir anahtar deliği varmış gibi görünüyordu ve çiçek işlemeli veya aplikeli zarif bir duvakla örtülmüştü. Elbisenin ilk fotoğrafları çok net olmasa da elbisenin uzun ve muhtemelen eldivenli kolları var gibi görünüyor – kesinlikle mevcut moda ile trend. Lacivert elbiseler giyen nedimeleri, hamile kız kardeşi de dahil olmak üzere, yanında dururken görülebiliyordu. Brittany Peltz30.

Nicola Peltz'in Brooklyn Beckham'a Gelinliği – Fotoğraflar – Hollywood Life
Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz karı koca olarak ilk öpüşmelerini paylaştılar. (MEGA)

Düğün 8 Nisan Cumartesi günü Florida, Palm Beach’teki Nicola’nın aile malikanesinde yapıldı. Davetli listesi Brooklyn’in ünlü ebeveynleri de dahil olmak üzere A listesindeki ünlülerle doluydu. David ve Victoria Beckhamelbette.

Katılan diğer konuklar dahil Gigi Hadid, Nicole Richieve Gordon Ramsay, Sadece birkaç isim. Nicola, düğün gününün görünüşünü nasıl seçtiğini tartıştı. CR Moda Kitabı“Roma’ya iki kez gittik, atölyedeki herkesi izledik, çok yetenekliler” diyerek.

Devam etti, “Roma’ya ilk gittiğimde annemi ve erkek kardeşimi getirdim. bradaslında benim onur adamım kim ve sonra Leslie Fremar kim tüm dünyadaki en iyi arkadaşlarımdan biri. Bir parçası olmak gerçekten çok güzel bir şey ve çok heyecan verici.”

Nicola ve Brooklyn ilk olarak 2019’da çıkmaya başladılar ve çift, ilk bağlantılarından sadece iki ay sonra Ocak 2020’de resmen nişanlandı. Birbirleriyle çıkmadan önce, Nicola çıkıyordu. konser ve Bella Hadid’in abi, EnverBrooklyn çıkarken Chloe Moretz dört yıldır.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/10/nicola-peltz-wedding-dress-brooklyn-beckham-photos/

Yorum yapın