Nicola Peltz Stili Renklendiriyor, Kanallar Kayınvalide Victoria Beckham


Nicola Peltz Beckham‘nin en son görünümü Posh onaylıdır.

bu Transformers: Yok Olma Çağı aktris son zamanlarda kayınvalidesinin tüküren görüntüsüne benziyordu, Victoria Beckham. 21 Ağustos’ta Nicola, kendisi ve kocası olarak zahmetsizce sofistike tarzını sergiledi Brooklyn Beckham öğle yemeği kaptı Beverly Hills’deki sıcak nokta Avra’da.

Öğle yemeği randevusu için, canlı yeşil kalem etek, tıknaz sandaletler ve kaygan düz saçlarının üst yarısını kaplayan kalın bir kafa bandı ile eşleştirilmiş şık siyah bir üst giymiş 27 yaşındaki. Ve Nicola’nın kısa süre önce esmer köklerine geri döndüğü düşünülürse, Victoria ile aralarındaki benzerlikler esrarengizdi.

Nicola’nın saç aksesuarı ve zamansız üst kısmı, Victoria’nın 2008’deki imza modasını özellikle andırıyordu. baharat Kızlar Üye, kıyafetlerini cesur ve gösterişli saç bantlarıyla şekillendirmeye bayıldı.

Katıldığı sırada Roberto CavalliMilan Moda Haftası sırasında 2008/2009 podyumunda Victoria, tamamen siyah bir topluluk ve ona uygun kalın bir kafa bandıyla hayrete düşürdü. Görünüşü kolaylıkla Nicola’nın son makyajıyla karıştırılabilirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343022/nicola-peltz-spices-up-her-street-style-by-channeling-mother-in-law-victoria-beckham?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir